Pogoda w Bydgoszczy 4 lut 23:01 | Redaktor
Znowu wyż. Tym razem Frank [POGODA]

Na terenie wszystkich powiatów województwa kujawsko-pomorskiego do godz. 09:00 prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu. Temperatura minimalna wyniesie około -1 stopień, a temperatura minimalna gruntu około -2 stopnie. Europa będzie w zasięgu rozległego wyżu „Frank” znad wysp Brytyjskich, jedynie wschód kontynentu będzie pod wpływem niżów z głównymi ośrodkami nad północno-zachodnią Rosją i morzem Czarnym. Polska od zachodu przejdzie pod wpływ wyżu „Frank”. Z północnego zachodu zacznie napływać chłodniejsze powietrze pochodzenia arktycznego. Prognozuje się wzrost ciśnienia.

Pada i padać będzie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:01

Deszcz będzie padał już dziś [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 25 wrz 05:50

W środę zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami, temperatura maksymalna wyniesie około 3 stopnie. Wiatr będzie na ogół umiarkowany, północny i północno-zachodni. 

W nocy z środy na czwartek temperatura minimalna w pierwszej części nocy może zbliżyć się do zera lub spaść nieco poniżej tego progu. 

W czwartek zachmurzenie ma być duże z większymi przejaśnieniami, mogą wystąpić opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie już około 5 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach do 60 km/h, północno-zachodni i zachodni. 

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.24, a zajdzie o 16.39. Dzień będzie trwał 9 godzin i 14 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor