Ponad 100 kilogramów narkotyków poszło z dymem [ZDJĘCIA, WIDEO]

Redaktor | 23 lis 2020 Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy spalili 105 kg różnych narkotyków. W piecu spłonęły: marihuana, amfetamina i inne psychotropy. Funkcjonariusze mogli je zniszczyć po prawomocnych wyrokach w sprawach dotyczących przestępstw narkotykowych.

Zaginął 50-letni bydgoszczanin [KOMUNIKAT]

kp | 23 lis 2020 Policja prowadzi poszukiwania 50-letniego Grzegorza Budzińskiego. Mężczyzna w sobotę (14 listopada) wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy volkswagena

Redaktor | 23 lis 2020 Ponad dwa promile alkoholu miał w organizmie kierowca volkswagena ujęty w Szubinie przez innego uczestnika ruchu i przekazany miejscowym policjantom. Dzięki bardzo rozsądnemu zachowaniu zgłaszającego być może nie doszło do tragedii.

Zaginął 16-latek z Kotomierza [KOMUNIKAT] [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 20 lis 2020 Policjanci z Koronowa prowadzą poszukiwania 16-letniego mieszkańca Kotomierza (gmina Dobrcz), który wyszedł z miejsca zamieszkania, nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie jest znane miejsce jego przebywania. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących się przyczynić do odnalezienia nastolatka.

Wielokrotnie niszczył nagrobek swojego teścia. Teraz posiedzi w areszcie

Redaktor | 20 lis 2020 Trzy miesiące za kratami spędzi 50-letni mężczyzna, który jest podejrzanym w sprawie licznych przypadków znieważenia miejsca pochówku. Zatrzymany przez kryminalnych z Inowrocławia na gorącym uczynku usłyszał zarzuty i został tymczasowo aresztowany. Grozi mu 8 lat więzienia.

Z miejsca pracy zrobił sobie magazyn narkotyków. Wpadł z dużymi ilościami

Redaktor | 19 lis 2020 Policjanci z bydgoskiego oddziału prewencji zatrzymali 24-latka, który w miejscu pracy oraz w mieszkaniu posiadał narkotyki. Ponadto, wykonywał obowiązki zawodowe znajdując się pod ich wpływem. Funkcjonariusze zabezpieczyli pochodną kokainy, amfetaminy oraz marihuanę. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

Postrach dealerów narkotykowych, odchodzi na zasłużoną emeryturę

ak | 15 lis 2020 Jego urzędowa nazwa to Eguro o nr 14958. Mowa o Bazylu, który służył w bydgoskiej komendzie. 11-letni owczarek niemiecki, postrach dealerów narkotykowych, odchodzi po latach służby na zasłużoną emeryturę. Teraz odpocznie w domu u swojego przewodnika. Komendant Miejski Policji w Bydgoszczy mł. insp. Witold Markiewcz, przekazał podziękowania dla przewodnika i jego psa, za lata...