Tankował paliwo i nie płacił. Do tego jeździł mimo zakazu sądowego

Redaktor | 4 lut 2019 Policjanci z Białych Błot ustalili i zatrzymali mężczyznę, który wielokrotnie kierował samochodem pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych wydanego przez sąd. Dodatkowo wyszły na jaw dokonane przez niego kradzieże paliwa na stacjach w Bydgoszczy i nie tylko. Sprawca po zatankowaniu paliwa odjeżdżał nie płacąc należności.

Zaginął mieszkaniec Miedzynia [KOMUNIKAT]

Redaktor | 2 lut 2019 Komisariat Policji Bydgoszcz Błonie poszukuje Mariusza Ochęduszko lat 31, który 29 stycznia 2019 r. oddalił się z miejsca zamieszkania na osiedlu Miedzyń i środkami komunikacji miejskiej udał się w kierunku Fordonu.

Rodzinny biznes. Ojciec i syn zamieszani w narkotyki

Redaktor | 30 sty 2019 Policjanci z bydgoskiego wydziału narkotykowego zatrzymali ojca i syna podejrzanych o posiadanie narkotyków. Obaj wpadli na terenie firmy. 49-latek posiadał małe ilości narkotyków. Natomiast jego 31-letni syn usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości marihuany i amfetaminy.

Amfetamina w mieszkaniu na Błoniu

Redaktor | 29 sty 2019 Bydgoszczanin podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie. W mieszkaniu 32-latka policjanci znaleźli blisko pół kilograma amfetaminy. Teraz może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Terroryzował klientów baru. Po pijaku z siekierą

Redaktor | 28 sty 2019 Policjanci z bydgoskiego oddziału prewencji zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. 22-latek terroryzował klientów baru. Jednej z osób, grożąc siekierą, zabrał torebkę z pieniędzmi.

Grafficiarz usłyszał 19 zarzutów

Redaktor | 27 sty 2019 Do pięciu pozbawienia wolności grozi 17-latkowi, który jest podejrzany o liczne uszkodzenia mienia na terenie Żnina. Sprawca sprayem wykonał napisy, niszcząc głównie elewacje budynków. Jego zachowanie oceni sąd.

Pościg za piratem drogowym. Udany [WIDEO]

Redaktor | 26 sty 2019 Bydgoscy policjanci ogniwa ruchu drogowego namierzyli kierowcę mercedesa, który dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość na obszarze zabudowanym. Funkcjonariusze zarejestrowali wykroczenie policyjnym wideorejestratorem. Mężczyzna stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem karnym.

Tragiczne skutki wypadku na A1. Jedna osoba nie żyje

Redaktor | 25 sty 2019 Podwłocławski odcinek autostrady A-1 był przez kilka godzin zablokowany z powodu karambolu, w którym uczestniczyło kilkanaście aut. Niestety, śmierć na miejscu poniósł 38-letni pasażer skody, która uderzyła w tył ciężarówki.

Oszukiwał metodą „na policjanta”. Teraz trafił do aresztu [WIDEO]

Redaktor | 24 sty 2019 Kryminalni z bydgoskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o udział w oszustwach. 43-latek zajmował się odbieraniem pieniędzy, oszukując poszkodowanych metodą „na policjanta”. Podejrzany decyzją sądu trafił tymczasowo na trzy miesiące do aresztu. Grozi mu do ośmiu lat więzienia.

Łatwo o tragedię na mrozie. Nie wahaj się, dzwoń!

Redaktor | 24 sty 2019 Czas niskich temperatur jest bardzo niebezpieczny dla osób bezdomnych. Policjanci kontrolują miejsca, gdzie mogą przebywać. - Nie bądźmy obojętni i alarmujmy za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie - apelują funkcjonariusze.

Z marihuaną złapany podczas odśnieżania

Redaktor | 23 sty 2019 Kryminalni z bydgoskiej komendy zatrzymali 28-latka podejrzanego o posiadania znacznej ilości narkotyków. Policjanci znaleźli przy nim i w jego domu marihuanę, z której można by było zrobić blisko 130 porcji tego narkotyku. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.