Za 300 zł chciał się wykupić od aresztu. Grozi mu teraz 10 lat

kd | 11 maj 2021 Policjanci z Posterunku Policji w Łasinie zatrzymali mężczyznę, który usiłował ich przekupić. 31-latek chciał się „dogadać” z policjantami i próbował im wręczyć 300 złotych w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Mieszkaniec powiatu grudziądzkiego nie chciał trafić do policyjnego aresztu . Teraz za przestępstwo korupcyjne może mu grozić nawet do 10 lat...

Diler wpadł w trakcie narkotykowej transakcji

kd | 11 maj 2021 Policjanci wydziału kryminalnego mogileńskiej komendy zatrzymali 41-latka podejrzanego o posiadanie oraz rozprowadzanie środków odurzających. Diler wpadł w trakcie narkotykowej transakcji. Miał przy sobie 33 gramy amfetaminy.

Ciało 58-latka wyłowione z jeziora Ługowskiego

kd | 10 maj 2021 Włocławscy policjanci prowadzą pod nadzorem prokuratora postępowanie w sprawie zwłok ujawnionych w jeziorze Ługowskim w powiecie włocławskim. Policjanci ustalili, że zmarły to 58-letni mieszkaniec gminy Choceń.

Wyniósł mężczyznę z płonącego mieszkania

ak | 7 maj 2021 Wracający po służbie do domu policjant zauważył w jednym z mieszkań przy ul. Na Skarpie w Toruniu, wydobywający się dym. Wspólnie z innym lokatorem wyniósł mężczyznę z płonącego mieszkania, ratując mu życie.

51 razy posłużył się cudzą kartą płatniczą. Grozi mu 10 lat

ak | 6 maj 2021 Policjanci zatrzymali mężczyznę, który aż 51 razy zapłacił lub usiłował zapłacić znalezioną kartą płatniczą. Właściciel karty oszacował straty na blisko 700 zł. 21-latkowi za przywłaszczenie karty oraz za kradzieże z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.