Description of Image

Trzech mężczyzn i dwie kobiety napadli na policjantów. Jeden z obrażeniami głowy trafił do szpitala

kd | 5 sty 2022 Zarzuty czynnej napaści na policjantów usłyszało w poniedziałek (03.01.2022) pięcioro mieszkańców Lipna. Zatrzymani zaatakowali policjantów, gdy Ci zwrócili im uwagę, aby usunęli z jezdni przedmioty utrudniające poruszanie się. Wobec brutalnego zamachu na życie i zdrowie policjantów sąd nie miał wątpliwości, żeby czworo zatrzymanych objąć trzymiesięcznym aresztem. Grozi im...

Zaginął 72-letni bydgoszczanin! Policja prosi o pomoc

Redaktor | 3 sty 2022 Komisariat Policji Bydgoszcz Fordon poszukuje Jana Jurga lat 72, który 2 stycznia 2022 r. około godz. 18.45 wyszedł z miejsca zamieszkania na ul. Skarżyńskiego, nie mówiąc, dokąd się udaje i do chwili obecnej do niego nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Nowy Rok zaczęli zatrzymaniem prawa jazdy i wysokimi mandatami

Redaktor | 3 sty 2022 Policjanci przypominają, że od stycznia obowiązują nowe stawki mandatów. Karę w wysokości dwa i pół tysiąca i półtora tysiąca zł nałożono dwóm kierowcom, którzy w regionie w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 70 i ponad 50 km/h.

Kontrole drogowe w sylwestra i nowy rok

mk | 31 gru 2021 Kujawsko-pomorska policja zapowiada, że jak co roku 31 grudnia i 1 stycznia będzie szczególnie czuwać nad bezpieczeństwem w ruchu drogowym. - Policjanci będą kontrolować głównie trzeźwość kierowców, szczególnie w noc sylwestrową i w Nowy Rok oraz prędkość, a także sposób przewożenia dzieci – przekazuje  st. asp. Remigiusz Rak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Czworonożny funkcjonariusz wytropił łup wart ponad sześć tysięcy złotych

materiał partnera | 31 gru 2021 W jednej z firm na terenie Lipna doszło do kradzieży z włamaniem. Zaginął towar o wartości ponad sześć tysięcy złotych. Mini podjęła trop i zaprowadziła swojego przewodnika na podwórko, gdzie w jednej ze stajenek policjanci odnaleźli łupy z włamania. Podejrzany usłyszał już zarzut. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Ukradł transporter z 53 butelkami whisky i wódki. kamera uchwyciła jego twarz [VIDEO]

kd | 31 gru 2021 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach oraz filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.