Bydgoska policja rozbiła gang handlarzy narkotyków [ZDJĘCIA, WIDEO]

Redaktor | 21 cze 2019 Członkowie rozbitej przez CBŚP zorganizowanej grupy przestępczej mogli zarobić na przemycie i sprzedaży środków odurzających i substancji psychotropowych około 9,5 mln zł. Według funkcjonariuszy grupa mogła wprowadzić do obrotu nawet pół tony amfetaminy i marihuany. Śledztwo jest nadzorowane przez Prokuraturę Okręgową w Bydgoszczy.

Seryjny podpalacz śmietników usłyszał zarzuty

Redaktor | 19 cze 2019 Policjanci z bydgoskiego Błonia ustalili i zatrzymali sprawcę dziewięciu podpaleń, podczas których uległo zniszczeniu 21 pojemników do segregacji śmieci. Do zdarzeń tych dochodziło w okresie od kwietnia do czerwca 2019 r. Jak się okazało za wszystkimi pożarami stoi ten sam mężczyzna, 32-latek odpowie za zniszczenie mienia.

Mapa śmiertelnych wypadków na drodze. Tak było w ubiegłe wakacje

Redaktor | 18 cze 2019 Policjanci każdego dnia wakacji uzupełniają mapę, na której zaznaczają wypadki ze skutkiem śmiertlenym. Ma bardziej niż tabele czy statystyki przemówić do wyobraźni kierowców i pieszych. Punkty czarne to wypadki z poprzednich dni, czerwone – z ostatniej doby.

Potrącił rowerzystę, w bagażniku miał mieszankę narkotyków

Redaktor | 17 cze 2019 Nadzwyczajne - nawet jak na spowodowanie kolizji - zdenerwowanie zdradziło 19-letniego kierowcę. W jego pojeździe policjanci znaleźli marihuanę, amfetaminę, haszysz, tabletki extazy, LSD oraz kokainę. Decyzją sądu na najbliższe trzy miesiące trafił do aresztu.

Pogryzł policjanta i trafił za kratki

Redaktor | 15 cze 2019 Na dwa miesiące do aresztu trafił mężczyzna, który podczas interwencji zaatakował policjantów. Jego kompan za znieważenie funkcjonariuszy został objęty dozorem. Obaj mogą trafić za kraty na kilka lat.