POLICJA 997 18 lis 12:43 | Redaktor
Płaciły kradzioną kartą bankomatową w C.H. Rondo. Rozpoznajesz te kobiety? [AKTUALIZACJA]

fot. policja

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu. Wszyscy, którzy rozpoznają kobiety, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

AKTUALIZACJA:

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz - Wyżyny odwołują poszukiwania dwóch kobiet podejrzewanych o kradzież z włamaniem na konto bankowe poprzez posłużenie się utraconą kartą bankomatową. Tożsamość kobiet została ustalona. 


Kryminalni z bydgoskich Wyżyn prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem na konto bankowe. W dniu 3 października na terenie Centrum Handlowego Rondo przy ulicy Kruszwickiej 1 pokrzywdzony utracił portfel wraz z zawartością między innymi karty bankomatowej. W tym samym dniu, na terenie C.H. Rondo, dwie kobiety posłużyły się utraconą kartą płatniczą i dokonały nieautoryzowanych płatności w różnych placówkach handlowych.

Osoby, które rozpoznają kobiety lub mogą pomóc w ustaleniu ich tożsamości, proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny przy ul. Ogrody 19a lub telefoniczny pod numerem telefonu 47-751-14-39, całodobowo pod numerami 47-751-15-59 oraz 112 powołując się na numer sprawy L.dz. V Kr-2835/22.

 

źródło: KWP Bydgoszcz

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor