POLICJA 997 10 lut 2019 | Redaktor
Amunicję i narkotyki trzymał w mieszkaniu

fot. Policja

Nakielscy kryminalni zatrzymali mieszkańca gminy Sadki, u którego w mieszkaniu znaleźli narkotyki oraz prawie 200 sztuk amunicji. Podejrzany już usłyszał zarzuty, a o jego losie zdecyduje sąd. 23-latkowi grozi kara nawet do ośmiu lat więzienia.

Kryminalni z Nakła ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Sadki, mogą być przechowywane narkotyki oraz amunicja. Aby zweryfikować swoje informacje udali się w czwartek (7 lutego) w południe pod ustalony adres. Tam informacje mundurowych szybko się potwierdziły. 

Podczas przeszukania kryminalni znaleźli 15 woreczków z białym proszkiem, susz oraz tabletkę extazy. Wstępne badania wykazały że zabezpieczone środki to amfetamina o wadze ponad 12 gramów oraz 1,44 grama marihuany. Kryminalni zabezpieczyli też 182 sztuki amunicji oraz wagę elektroniczną. Do sprawy został zatrzymany 23-latek.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, funkcjonariusze przedstawili podejrzanemu zarzuty posiadania narkotyków oraz amunicji bez zezwolenia. Mężczyźnie grozi kara nawet do ośmiu lat pozbawienia wolności. Ostateczną decyzję w sprawie podejmie sąd.

Źródło: Policja

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor