POLICJA 997 17 sty 2022 | ak
Bydgoszczanin zatrzymany za znaczne ilości narkotyków

fot. policja

Zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszał 36-letni bydgoszczanin, zatrzymany w piątek (14 stycznia) na ulicy Wojska Polskiego. Mundurowi znaleźli przy nim kilka woreczków amfetaminy, resztę ujawnili po przeszukaniu jego mieszkania. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z bydgoskich Wyżyn ustalili i zatrzymali mężczyznę mającego związek z przestępczością narkotykową. Podczas zatrzymania ujawnili przy nim cztery woreczki z białym proszkiem. Przeprowadzone wstępne badanie potwierdziło, że jest to ponad 8 gramów amfetaminy. Na tym jednak nie koniec.

W celu przeszukania kryminalni wraz z zatrzymanym udali się do jego mieszkania przy ul. Spółdzielczej.  Tam zabezpieczyli kolejne ilości zabronionych substancji w postaci blisko 190 gramów amfetaminy i trzech tabletek extazy.

36-letni bydgoszczanin usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności. W niedzielę (16 stycznia) prokurator objął go policyjnym dozorem.

źródło: KMP Bydgoszcz, kom. Lidia Kowalska

ak Autor