POLICJA 997 11 sie 09:52 | Redaktor
Kradzież w sklepie z odzieżą na Fordońskiej. Rozpoznajesz te osoby?

fot. KPM Bydgoszcz

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz - Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę lub mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z Komisariatu Policji Bydgoszcz - Śródmieście prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów odzieżowych, do której doszło w dniu 25 czerwca 2023 roku na terenie galerii handlowej przy ulicy Fordońskiej 141 w Bydgoszczy. Do sprawy został zabezpieczony monitoring, który zarejestrował wizerunek osób podejrzewanych o popełnienie przestępstwa. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji kobiety i mężczyzny przedstawionych na zdjęciach.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ulicy Poniatowskiego 5 w Bydgoszczy lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 14 62, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 59/60 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. Kr 3381/23.

 

źródło: KMP w Bydgoszczy

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor