POLICJA 997 30 kwi 15:29 | kd
Nakielscy policjanci proszą o pomoc w identyfikacji sprawczyni kradzieży

Policjanci z Nakła zwracają się o pomoc do osób, które mogą zidentyfikować kobietę podejrzewaną o kradzież gotówki z mieszkania na jednym z osiedli. Swoje spostrzeżenia można przekazać anonimowo.

Nakielski wydział kryminalny prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy z mieszkania na Osiedlu Władysława Łokietka w Nakle. Zdarzenie miało miejsce we wtorek (27.04.21) pomiędzy godziną 12, a 12.15.
Podejrzewana informując, że jest pracownikiem opieki społecznej nawiązała kontakt z wracającym z zakupów Seniorem i zaoferowała pomoc w doniesieniu sprawunków do jego mieszkania. Razem z pokrzywdzonym weszła do lokalu i wykorzystując nieuwagę domowników ukradła stamtąd pieniądze.  


W toku postępowania zabezpieczono nagranie z wizerunkiem sprawczyni kradzieży, której do tej pory nie udało się zidentyfikować.
Osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęcia proszone są o kontakt z nakielskim wydziałem kryminalnym pod numerem 47 75 29 280. W sprawie kontaktować można się też z dyżurnym jednostki pod numerami 47 75 29 200 lub 75 29 221.
Gwarantujemy anonimowość !  

podkom. Justyna Andrzejewska, KPP Nakło nad Notecią

kd Autor