POLICJA 997 12 wrz 2019 | Redaktor
Narkotyki na Glinkach [ZDJĘCIA]

fot. KWP w Bydgoszczy

Policjanci z bydgoskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu miał ponad 100 gramów marihuany i kilka amfetaminy. Do więzienia może trafić na 10 lat.

– Bydgoscy policjanci przez cały czas prowadzą działania, których celem jest ustalenie i zatrzymanie osób mających związek z procederem narkotykowym – tłumaczy podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy. Praca operacyjna doprowadziła mundurowych pod adres na Glinkach. Przed blokiem zastali podejrzewanego o związek z narkotykami 30-latka, pseudokibica jednego z bydgoskich klubów. Przeszukanie jego mieszkania zakończyło się zabezpieczeniem ponad 105 gramów marihuany i sześciu gramów amfetaminy.

Wstępne badania narkotesterem potwierdziły, że to substancje zabronione. Policjanci znaleźli też m. in. wagę elektroniczną, woreczki strunowe i pieniądze, które zabezpieczyli jako dowody.

30-latek został zatrzymany, odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. W środę (11 września) prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

Mężczyzna za kratki może trafić na 10 lat.

źródło i fot. KWP w Bydgoszczy, oprac. red. 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor