POLICJA 997 25 lis 16:26 | mk
Narkotyki w piwnicy na Osowej Górze. Ponad kilogram

mat. Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy

Amfetaminę, marihuanę, sproszkowane MDMA i tabletki ekstazy miał w domu 37-letni bydgoszczanin. Usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu do 10 lat więzienia.

Na trop mężczyzny wpadli policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową i Pseudokibiców KMP w Bydgoszczy. -  Z ich wiedzy wynikało, że typowana przez nich osoba może być w posiadaniu zakazanych środków odurzających - informuje kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji.

Podejrzewanego pseudokibica jednego z bydgoskich klubów, funkcjonariusze namierzyli w piątek (20 listopada). Z pomocą psa wyszkolonego do wskazywania narkotyków przeszukali dom na Osowej Górze. - W piwnicy znaleźli (...) blisko pół kilograma amfetaminy, marihuanę, 3CMC, sproszkowane MDMA oraz 221 tabletek ekstazy. Łącznie ponad kilogram różnego rodzaju narkotyków - przekazuje kom. Słomski.  

Zabezpieczono też wagi elektroniczne, woreczki strunowe i gotówkę - 6 tys. złotych.

37-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora o zastosowanie wobec mężczyzny trzymiesięcznego aresztu. 

Na podstawie: komunikat policji

mk Autor