POLICJA 997 13 lis 2020 | Jarosław Aleksander
Pilny apel policji! Dziecko w śmiertelnym niebezpieczeństwie

fot. policja.pl

Policja poszukuje małżeństwa zaginionego wraz z 9-letnim dzieckiem. Rodzina była widziana po raz ostatni 9 listopada. Chłopcu może grozić śmiertelne niebezpieczeństwo!

Policja poszukuje małżeństwa, które wraz z dzieckiem zaginęło w Poznaniu. Funkcjonariusze podają, że rodzina ostatni raz była widziana 9 listopada o godz. 14 na ul. Jutrzenki.

 

Zaginieni spotkali się wówczas z bliskimi, a następnie odjechali w nieznanym kierunku. Do tej pory nie nawiązali z nikim kontaktu. Zachowanie rodziców dziecka budziło niepokój rodziny.

 

POSZUKIWANI TO:

39-letni Maciej Górka - ok. 174 cm wzrostu, szczupła budowa ciała

37-letnia Daria Górka - ok. 164 cm wzrostu, normalna budowa ciała, długie, czarne włosy do pasa

9-letni Eryk Górka - ok. 134 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy blond, krótko przystrzyżone

 

Portal "Zaginieni przed laty" ostrzega, że dziecku może grozić niebezpieczeństwo. Bliscy zaginionych są przerażeni i martwią się o życie i zdrowie chłopca.

 

Pani Daria mieszka od lat w Berlinie, od jakiegoś czasu kobieta ma problemy z samokontrolą i zachowuje się bardzo dziwnie. Jej mąż Maciej w sobotę 7 listopada 2020 r. zdecydował się zabrać żonę do Polski, aby udała się do specjalisty. Zabrali ze sobą 9-letniego synka Eryka. Wiemy, że w niedzielę 8.11.2020 r. cała rodzina dojechała do Poznania i zostali na noc u rodziców Pana Macieja. Zachowanie Pani Darii jak i Pana Macieja było niezrozumiałe, bardzo dziwne. Wyrzucili z auta, którym podróżują wszystkie rzeczy w tym telefony w Poznaniu pod śmietnikiem rodziców Macieja - donosi portal "Zaginieni przed laty".

 

Pojazd, którym mogą się poruszać to Chrysler Town Country o nr rej. POS9GJ7. Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionych prosimy o kontakt z policjantami pod całodobowymi nr tel. 47 77 121 11 lub 112 - podaje Komenda Miejsca Policji w Poznaniu.

 

Na podstawie: policja.pl/Zaginieni przed laty

 

Jarosław Aleksander Autor

Katolicka Bydgoszcz