POLICJA 997 25 cze 2019 | Redaktor
Po pijaku dewastował samochody. Grozi mu do pięciu lat więzienia

fot. Policja

Policjanci z bydgoskiego Błonia zatrzymali 20-latka podejrzanego o uszkodzenie mienia. Mężczyzna zdewastował dwa samochody. Był pijany.

W niedzielę (23 czerwca) około godziny 21:45 dyżurny z bydgoskiego Błonia otrzymał zgłoszenie o dewastacji pojazdów. Na ulicę Dolina został skierowany patrol. Tam funkcjonariusze zastali zgłaszającego. Z jego relacji wynikało, że mężczyzna w szarej bluzie okopał mu pojazd, a następnie poszedł w kierunku ulicy Grunwaldzkiej. Policjanci natychmiast udali się w tym kierunku.

Na wysokości przystanku autobusowego przy hipermarkecie zauważyli i zatrzymali opisywanego sprawcę. Mężczyzna był agresywny. W trakcie interwencji do policjantów przyszła kobieta, która oświadczyła, że jej samochód również został uszkodzony przez zatrzymanego. 20-latek trafił do policyjnego aresztu. Był pijany.

W poniedziałek (24 czerwca) policjanci z bydgoskiego Błonia na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili 20-latkowi dwa zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Źródło: Policja

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor