POLICJA 997 26 lip 2018 | Redaktor

Dwóch nieznanych mężczyzn pobiło 16-latka na terenie CH Rondo przy ul. Kruszwickiej. Policjanci z Błonia szukają świadków zdarzenia, do którego doszło w piątek (20 lipca) około godz. 20.40.

Policjanci z Błonia prowadzą postępowanie  w sprawie pobicia 16-latka przez dwóch nieznanych mężczyzn. Do zdarzenia doszło 20 lipca około godziny 20.40 na terenie CH Rondo przy ul. Kruszwickiej 1 w Bydgoszczy na wysokości restauracji McDonald`s oraz na tarasie centrum.

Jak wynika z ustaleń policjantów, poszukiwani mężczyźni zaczepiali pokrzywdzonego już wcześniej w autobusie linii 58 na trasie od Janowca w kierunku Ronda Grunwaldzkiego i centrum miasta około godziny 20.20. Nastolatek podróżował w towarzystwie sześciu dziewczyn.

 - Osoby, które były świadkami  opisywanych sytuacji, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie przy ul. Broniewskiego 12 lub telefoniczny pod nr tel. 52 588 13 59 albo na numer alarmowy 112. - apeluje podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor