Pożegnanie z mundurem
POLICJA 997
8 lut 2018
| Redaktor
Komendant wojewódzki policji insp. Paweł Spychała gratuluje odchodzącym na emeryturę policjantom/fot. Policja
Dziś, 8 lutego, komendant wojewódzki policji w Bydgoszczy pożegnał odchodzących na zasłużoną emeryturę policjantów. Funkcjonariusze od wielu lat zajmowali kierownicze stanowiska w naszym garnizonie.
Inne z kategorii
Nowe „więźniarki” w Bydgoszczy - nowoczesność w służbie bezpieczeństwa
POLICJA 997
20 cze 15:42
Niebezpieczny „na jednym kole” – interwencja policji w Świerkocinie
POLICJA 997
13 kwi 14:42
Odchodzący ze służby policjanci przez ostatnie lata zajmowali stanowiska kierownicze. Dziś z mundurem pożegnali się:

- insp. Jarosław Nowatkowski – Komendant Powiatowy Policji w Brodnicy
- mł. insp. Ireneusz Piszczatowski – Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Golubiu-Dobrzyniu
- mł. insp. Rafał Nowicki – Naczelnik Wydziału Konwojowego KWP w Bydgoszczy
- insp. Piotr Stachowiak – Naczelnik Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KWP w Bydgoszczy.
Słowa podziękowania odchodzący policjanci usłyszeli od kierownictwa kujawsko-pomorskiej policji.






Źródło: Policja
Fot. Policja