POLICJA 997 28 wrz 2022 | kd
Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policjanci z Błonia proszą o pomoc [AKTUALIZACJA]

fot. policja

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na filmie oraz zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie lub osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Policja odwołuje poszukiwania mężczyzny do sprawy kradzieży roweru. Jego dane personalne  zostały ustalone. 21-latek został zatrzymany i rozliczony za przestępstwo kradzieży. 

 

............................................................................................................................................................

Kryminalni z bydgoskiego Błonia prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru górskiego z wejścia do budynku przy ul. Kruszwickiej w Bydgoszczy. 

Z ustaleń  policjantów wynika, że kradzieży dokonało dwóch nieustalonych sprawców, gdzie wizerunek jednego z nich zarejestrowała kamera monitoringu. Mężczyzna ten przytrzymuje drzwi wejściowe do lokalu, a drugi ze sprawców wyprowadza rower, po czym oddalają się. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny przedstawionego zdjęciach, a także ustalenia personaliów drugiego sprawcy.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Broniewskiego 12 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 13 72, a także całodobowo pod numerami 47 751 13 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. III Kr 3295/22.

kom. Lidia Kowalska
Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy

kd Autor