POLICJA 997 23 cze 2021 | ak
Śmiertelny wypadek na drodze Bydgoszcz - Toruń.  Policja prosi świadków o kontakt

fot. policja

Jedna osoba zginęła, a kolejna trafiła do szpitala - taki jest efekt tragicznego w skutkach wypadku do którego doszło na drodze krajowej nr 10 w okolicach Cierpic. Policja prosi świadków o zgłaszanie się z informacjami i nagraniami z kamer.

We wtorek (22 czerwca) tuż przed godz. 7:00 na drodze krajowej nr 10 (trasa Bydgoszcz - Toruń, okolice Cierpic) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że ciężarowa scania (kierowana przez 22-latka) jadąca od strony Torunia najechała na tył hondy jazz.

Po uderzeniu auto osobowe zostało wypchnięte na przeciwny pas jezdni, gdzie czołowo zderzyło się z renault kangoo jadącym od strony Bydgoszczy. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł 55 -letni kierowca renault. Natomiast do szpitala trafiła 45-latka kierująca hondą. Funkcjonariusze ustalają przebieg, okoliczności i przyczyny wypadku.

fot. policja

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. 47 754 26 07 lub 112. W szczególności prosimy o kontakt osoby, które zarejestrowały to zdarzenie kamerą samochodową i nie przekazały do tej pory nagrania funkcjonariuszom. 

źródło: KMP Toruń

ak Autor