POLICJA 997 21 mar 15:55 | Redaktor
Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego mężczyzny

fot. KPP Radziejów

Po kilku godzinach nocnych poszukiwań, w których zaangażowanych było kilkudziesięciu policjantów, strażaków i okolicznych mieszkańców, odnaleziono zaginionego 38-latka z gminy Topólka. Mężczyzna trafił do szpitala na badania.

Wczoraj (20.03.24r.) po godzinie 19, dyżurny radziejowskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 38-letniego mieszkańca gminy Topólka. Z informacji przekazanych przez rodzinę wynikało, że mężczyzna zaginął dzień wcześniej i od tego czasu nikt go nie widział.

Początkowo bliscy rozpoczęli samodzielne poszukiwania, które nie przyniosły efektu. Wtedy powiadomiono mundurowych. Bezpośrednio po otrzymaniu zgłoszenia w działania poszukiwawcze włączyło się kilkudziesięciu policjantów ze wszystkich wydziałów radziejowskiej komendy Policji. W akcji pomagał przewodnik z psem tropiącym oraz strażacy z OSP Topólka i okoliczni mieszkańcy.

Przed godziną 23.00, na polnej drodze, policjanci z wydziału kryminalnego odnaleźli zaginionego. Mężczyzna został przekazany ratownikom medycznym, którzy przewieźli go na badania do szpitala.

 

źródło: KPP Radziejów

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor