POLICJA 997 20 kwi 18:34 | ak
Widziałeś ten rower? Poinformuj o tym policję

fot. policja

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w odzyskaniu skradzionego roweru lub ustaleniu sprawcy kradzieży. Wszyscy, którzy posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło 26 marca 2021 roku na terenie jednej z posesji w Niemczu. Skradziony jednoślad to rower marki Metropolis, typ holenderski, z podwójną ramą koloru czarny mat, z charakterystycznymi dwoma bagażnikami, zakupiony i sprowadzony z Holandii. Na rynku marka tego roweru występuje w znikomej ilości i jest dosyć rzadkim egzemplarzem spotykanym w ofertach sprzedaży.

Osoby, które mogą pomóc w odzyskaniu roweru lub ustaleniu sprawcy kradzieży proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście przy ul. Poniatowskiego 5 lub telefoniczny z prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 47 751 11 83, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 60 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. I-Kr 1723/21.

 

źródło: KWP Bydgoszcz, kom. Przemysław Słomski

ak Autor