POLICJA 997 1 cze 2020 | Redaktor
Zaginął 16-latek z Białych Błot [KOMUNIKAT]

fot. Policja

Policjanci z Białych Błot prowadzą poszukiwania 16-latka, który w sobotę (30 maja) wyszedł z domu nie informując, gdzie się udaje. Ostatni raz był widziany w autobusie linii 96 jadącym w kierunku Bydgoszczy. 

Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. O zaginięciu Piotra Nowarkiewicza policja została powiadomona w niedzielę (31 maja).

16-latek ma 180 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, ciemne włosy, uszy lekko odstające. Jak podaje policja, wygląda na 18 lat.

Wychodząc z domu, ubrany był w: białą bluzę dresową z wstawkami koloru pistacjowego z kieszenią z przodu i napisem odblaskowym w górnej przedniej części bluzy (długi rękaw z kapturem), wąskie czarne spodnie dresowe z lampasem koloru zielonego, czarne nakrapiane buty sportowe z amortyzatorem na pięcie (prawdopodobnie marki Nike). Miał też białą torebkę typu nerka z neonowym odblaskowym paskiem koloru zielonego.

Ktokolwiek zna miejsce jego pobytu bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Białych Błotach (ul. Bezpieczna 2) lub telefoniczny pod numerem (47) 751 12 49 albo numerem alarmowym 112.

źródła: Policja, Bezpieczna Bydgoszcz, oprac. mk

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor