W Polsce ruszyły pierwsze szczepienia przeciw COVID-19

Redaktor | 27 gru 10:33 Naczelna pielęgniarka szpitala MSWiA w Warszawie Alicja Jakubowska i dyrektor tego szpitala prof. Waldemar Wierzba byli jednymi z pierwszych osób w Polsce, które przyjęły szczepionkę przeciw COVID-19. Proces sczepień rozpoczął się właśnie nie tylko w całym kraju, także w większości państw UE – to szansa na zwalczenie wirusa i powrót do normalności.

Kapela u Dobrego Pasterza z Irlandii przesyła kolędę dla bydgoszczan

kd | 16 gru 19:49 Zbliża się czas Bożego Narodzenia, który jest okazją do łączenia ludzi. I dzieje się to czasem nawet w przypadku dużych odległości. Z pomocą przychodzi światowa sieć internetowa. Kapela u Dobrego Pasterza  z Galway Irlandii. nagrała dla czytelników Tygodnika Bydgoskiego specjalną kolędę. Zapraszamy do wysłuchania i wspólnego śpiewania.

Szokujący wpis poseł Jachiry. Porównuje Polskę do Niemiec Hitlera

kd | 8 gru 16:24 Poseł Klaudia Jachira, która dostała się do Sejmu RP z list KO na fali popularności często wątpliwych moralnie filmików tym razem porównuje Polskę do Niemiec po dojściu Adolfa Hitlera do władzy. Podobnie jak reszcie polityków opozycji nie podoba jej się odkupienie z rąk niemieckich grupy prasowej "Polska Press"