PSL-Koalicja Polska wejdzie w koalicję z PiS?

Krzysztof Drozdowski | 11 wrz 13:43 Od kilku dni trwają dyskusje na temat ewentualne koalicji PSL -Koalicja Polska z Prawem i Sprawiedliwością. Mówi się o tym, że lider PSL miałby być straszakiem na rosnące zapędy Zbigniewa Ziobry.

Sprzeczne informacje na temat zdrowia Aleksieja Nawalnego

Krzysztof Drozdowski | 10 wrz 18:19 Aleksiej Nawalny odzyskał już całkowicie przytomność i pamięta wydarzenia sprzed otrucia. Taką informację podał dziś (10 września) niemiecki "Der Spiegel". Rzeczniczka nawalnego tonuje nastroje.

Szef ONZ ostrzega: Ludzkość czeka zagłada!

Krzysztof Drozdowski | 10 wrz 05:26 Sekretarz generalny ONZ wygłosił przemówienie do szefów państw wchodzących w skład ONZ. Ostrzegał w nim, że jeśli nie zostaną wprowadzone odpowiednie zmiany, to ludzkość czeka zagłada.

Wassermann, Duda, Szydło, Morawiecki - kogo wystawi PiS?

Krzysztof Drozdowski | 8 wrz 12:52 Dopiero co zakończył się wyborczy maraton i druga tura wyborów prezydenckich, a w PiS-ie już rusza giełda nazwisk jako kandydatów w kolejnych wyborach prezydenckich w 2025 roku. Na liście nieoczekiwane nazwiska.

PILNE! Gowin wraca do rządu

Krzysztof Drozdowski | 8 wrz 07:25 Kamil Bortniczuk zapowiedział w programie "Kropka nad i", że Jarosław Gowin wróci do rządu. Na razie nie wiadomo jaki resort miałby objąć.

Podczas wykładu online zmarła na oczach studentów

kd | 7 wrz 18:11 46-letnia Paola de Simone pomimo zakażenia koronawirusem i ciągłego męczącego kaszlu nadal prowadziła zajęcia online dla swoich studentów. Niestety w trakcie jednego z wykładów się udusiła. Studenci musieli patrzeć na konającą wykładowczynię.

Trzęsienie ziemi w PiS. Nadchodzą wielkie zmiany

Krzysztof Drozdowski | 5 wrz 10:14 Prawo i Sprawiedliwość ma w najbliższym czasie zostać zreformowane. Największe zmiany mają dotknąć struktur terenowych partii. Wielu polityków obawia się o swoje stanowiska.