Dziecko w domu zamiast w szkole? Kara 10 tysięcy złotych

Krzysztof Drozdowski | 30 sie 2020 1 września dzieci po pół rocznej przerwie wracają w mury szkolne. Wielu rodziców ma jednak obawy czy jest to bezpieczne. Jednakże rodzic, który w obawie przed koronawirusem zostawi swoją pociechę w domu, może zapłacić karę nawet do 10 tysięcy złotych.

Niemieccy lekarze: Aleksiej Nawalny został otruty

Zofia Płachta | 27 sie 2020 Ekspertyza lekarzy z berlińskiego szpitala Charite z dużym prawdopodobieństwem potwierdza przypuszczenia, że Aleksiej Nawalny, jeden z liderów antymoskiewskiej opozycji, został otruty. W jego organizmie wykryta została obecność toksycznych inhibitorów cholinoesterazy.

Szymon Róg: Polacy na Białorusi potrzebują naszej pomocy [VIDEO]

Krzysztof Drozdowski | 21 sie 2020 Napięta sytuacja polityczna na Białorusi przysłania nam informacje dotyczącą sytuacji zamieszkałych tam Polaków. Szymon Róg (PiS) jest jedną z nielicznych osób, która regularnie jeździ na Białoruś by spotykać się z tam zamieszkałymi Polakami.

Pilne! Premier wskazał następcę Łukasza Szumowskiego

mk | 20 sie 2020 Premier Mateusz Morawiecki w czwartek (20 sierpnia) ogłosił nazwiska nowych szefów dwóch ministerstw. Resortem zdrowia będzie kierował prof. Adam Niedzielski, prezes NFZ. Tekę ministra spraw zagranicznych obejmie prof. Zbigniew Rau.