Gang włamywaczy rozpracowany przez bydgoskich policjantów

Redaktor | 12 kwi 2019 Grupa zajmująca się włamaniami do domów jednorodzinnych została rozpracowana przez policjantów z KWP w Bydgoszczy i Katowicach oraz KMP w Mysłowicach. Dwóch podejrzewanych mieszkańców Warszawy zostało zatrzymanych w stolicy, trzeci jest poszukiwany. Sprawcy mogli włamać się do kilkudziesięciu domów na terenie całego kraju.

Tragiczny wypadek w Mariankach [ZDJĘCIA]

Redaktor | 11 kwi 2019 Policjanci rypińskiej komendy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 560. W miejscowości Marianki doszło do zderzenia dwóch pojazdów, gdzie śmierć poniósł 27-letni kierowca bmw.

Piraci drogowi wyłapani przez bydgoski monitoring [WIDEO]

Redaktor | 11 kwi 2019 Poprawa bezpieczeństwa i minimalizacja zagrożeń na drodze to jeden z priorytetów bydgoskich policjantów. Funkcjonariusze codziennie zmagają się z osobami, które lekceważą zasady ruchu drogowego. Do walki z nimi policjanci wykorzystują różne narzędzia, w tym bydgoski monitoring.

Kryształowe Serca wręczone policjantom [WIDEO, ZDJĘCIA]

Redaktor | 10 kwi 2019 Honorowe wyróżnienie, „Kryształowe Serce”przyznawane jest za wzorową i ofiarną postawę na rzecz mieszkańców, zarówno w czasie służby, ale też w czasie wolnym. W tym roku po raz drugi wyróżnieniem tym uhonorowano pięćdziesięciu trzech policjantów z komend miejskich i powiatowych policji oraz Oddziału Prewencji Policji.

Czyj rower? Policja szuka właściciela

Redaktor | 10 kwi 2019 Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia poszukują właściciela roweru, który został znaleziony 5 kwietnia w okolicach nabrzeża Brdy przy ulicy Fordońskiej 2 w Bydgoszczy.

Kierowcy na podwójnym gazie złapani

Redaktor | 9 kwi 2019 We wczesnych godzinach rannych, a także wieczornych kujawsko-pomorscy policjanci przeprowadzili wzmożone kontrole kierowców w ramach działań „Trzeźwy kierujący”. Mundurowi skontrolowali 22 088 kierujących na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Efekt jest zatrważający! Funkcjonariusze ujawnili 51 kierujących „na podwójnym gazie”.

Płacił cudzą kartą. Znasz go?

Redaktor | 9 kwi 2019 Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży portfela z dokumentami, pieniędzmi oraz kartami płatniczymi. Proszą o pomoc w rozpoznaniu mężczyzny uchwyconego przez monitoring.

Rodzinna szajka przyłapana na kradzieży perfum

Redaktor | 9 kwi 2019 Zarzuty kradzieży kosmetyków wartych prawie 1200 złotych usłyszała rodzinna szajka zatrzymana przez nakielskich policjantów chwilę po tym, jak wybrali się na darmowe zakupy do jednej z miejskich drogerii. Podejrzanym grozi kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Czyje to hulajnogi? Policja szuka właścicieli

Redaktor | 8 kwi 2019 Policjanci z komisariatu Bydgoszcz - Wyżyny poszukują właściciela bądź właścicieli dwóch hulajnóg marki EASYRIDE. Zostały one znalezione obok placu zabaw pomiędzy ulicami Wiosny Ludów, a Przyjazną.

Płacił cudzymi kartami, już został zatrzymany

Redaktor | 8 kwi 2019 Aż 32 zarzuty postawiono mężczyźnie, którego wizerunek opublikowali policjanci z bydgoskiego Śródmieścia. Do zatrzymania 46-latka przyczyniły się informacje od bydgoszczan oraz ustalenia operacyjne policjantów.