Nowa Scena 12 lut 2018 | Redaktor
Walentynkowy koncert Nowej Sceny

– Będzie można zakochać się na nowo – zapewniają organizatorzy. Na zdjęciu: próba koncertu "In Love with musical"/ materiały Nowej Sceny

Własną ofertę na święto zakochanych przedstawia Nowa Scena w Bydgoszczy. 14 lutego w Adrii wykona koncert z miłosnymi przebojami muzyki filmowej.

Walentynkowy koncert artyści zatytułowali „Siódma wieczorem”. – Będą ballady filmowe, ale nie tylko. Wykonamy także piosenki mówiące o miłości, zauroczeniu, ale niekoniecznie rzewne czy smutne – wyjaśnia Judyta Wenda, inicjatorka Nowej Sceny. Atutem będą mocne głosy wokalistów związanych z bydgoską Akademią Muzyczną, do których dołączy Kuba Jurzyk, znany przede wszystkim ze Studia Accantus.

– Na pewno będzie można zakochać się na nowo – jeśli nie w osobie, które będzie siedziała po lewej czy po prawej stronie, to w tych dźwiękach, wykonaniach i interpretacjach – zapewnia Judyta Wenda.

Na estradzie podczas koncertu walentynkowego pojawią się Małgorzata Chruściel, Judyta Wenda, Kuba Jurzyk i Mateusz Wiśniewski. Akompaniować będzie Tomasz Świerk. Początek oczywiście... o siódmej wieczorem.

8 marca natomiast na scenie zobaczymy same panie. Koncert z okazji Dnia Kobiet ma być hołdem złożonym największym wokalistkom światowych scen, a także wszystkim kobietom, które tego dnia zasiądą na widowni. – Usłyszymy kompozycje znane z wykonań takich artystek jak Whitney Houston, Celine Dion czy Tina Turner – mówi Judyta Wenda.

Będzie to jednocześnie koncert kończący drugi sezon Nowej Sceny w Bydgoszczy. Zbliża się czas podsumowań. – Na pewno udało nam się zdobyć stałą publiczność, z czego bardzo się cieszymy. Wiele jednak jeszcze przed nami – opowiada inicjatorka NS. O dalszych losach projektu na razie nie przesądza.

Bilety na dwa ostatnie koncertu drugiej edycji musicalowej sceny w cenie 35–40 zł można nabyć na KupBilecik.pl lub kasie kinoteatru „Adria” (Toruńska 30).

mk

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor