Siatkówka 12 wrz 2019 | Redaktor
Bydgoscy siatkarze ze sponsorem tytularnym. Odtąd: BKS Visła Bydgoszcz

fot. Bks Visła Bydgoszcz/Facebook

W nowym sezonie w PlusLidze bydgoska drużyna wystąpi pod nazwą BKS Visła Bydgoszcz. Władze spółki umowę ze sponsorem podpisały w czwartek (12 września) w ratuszu.

„Bydgoska firma Visła, reprezentowane przez wiceprezesa Tadeusza Łabęckiego, podpisała roczny kontrakt z opcją przedłużenia współpracy na kolejne sezony” - poinformował klub na Facebooku.

Zgodnie z umową, w sezonie 2019/2020 zespół w PlusLidze będzie figurował jako BKS Visła Bydgoszcz.

– Bardzo się cieszę, że w naszym mieście możemy oglądać siatkówkę na najwyższym poziomie. Pamiętamy, że bydgoski klub przechodził trudne chwile, ta decyzja biznesowa to szansa, by krok po kroku odbudować męską siatkówkę – mówił podczas konferencji w ratuszu prezydent Rafał Bruski. Prezes spółki Łuczniczka SA Wojciech Jurkiewicz wyraził nadzieję, że do Hurtowni Narzędzi Visła dołączą inne firmy z Bydgoszczy i regionu, które zechcą wesprzeć klub.

Bydgoska Hurtownia Narzędzi Visła dostarcza narzędzia przedsiębiorstwom produkcyjnym. Należy do grupy kapitałowej PROFIX, która skupia kilka przedsiębiorstw z branży narzędziowej z Polski i Europy Środkowej.

Czytaj także: Męska siatkówka w Bydgoszczy ma się odrodzić. W tle potężny dług

źródło: BKS Visła Bydgoszcz, cytat za Bydgoszcz.pl, oprac. red. 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor