Czy Jacek Gollob wyjedzie w tym roku na tor? [ROZMOWA]

Redaktor | 6 kwi 2017 Przed startem sezonu pytamy jeżdżącego trenera ZKŻ Polonia Bydgoszcz o oczekiwania i nadzieje związane ze startem w Nice PLŻ. - Wierzę w ten zespół. Ci chłopacy są bardzo waleczni - mówi Jacek Gollob

Wiosenny powrót do formy. Rusz się teraz!

Redaktor | 2 kwi 2017 Wiosna zawitała, więc czas obudzić organizm z zimowego snu. Powrót do formy nie musi być trudny. Przestrzegając kilku zasad, szybko przestawimy nasze ciało na wyższe obroty.

Piłkarze wracają na ligowe boiska

Redaktor | 16 mar 2017 Przed drużyną Chemika niełatwe zadanie – walka o utrzymanie w lidze. Bydgoski zespół rozpoczął rundę wiosenną od porażki 2:3 w Przodkowie, a w czerwcu zakończy przed własną widownią rozgrywką z Wdą Świecie.

Iga zrobiła to, co miała zrobić…

Andrzej Pawełczak | 8 mar 2017 Kilka miesięcy temu, po igrzyskach w Rio, Iga Baumgart rozważała zakończenie sportowej kariery. Złoty medal, który zdobyła w sztafecie 4x400 m na halowych mistrzostwach Europy w Belgradzie, sprawił, że te plany przynajmniej na razie są nieaktualne.

Porażka Łuczniczki w kluczowym meczu sezonu

Redaktor | 5 mar 2017 W spotkaniu o tzw. sześć punktów Łuczniczka Bydgoszcz przegrała u siebie 1:3 z Espadonem Szczecin. Po tej porażce coraz bardziej realny jest scenariusz, że zespół zajmie jedno z ostatnich dwóch miejsc po rundzie zasadniczej.