Płonęły baraki przy Toruńskiej

Redaktor | 2 wrz 2018 Kolejny pożar opuszczonych baraków przy ulicy Toruńskiej 49 wybuchł w niedzielę (2 września) . Ogień pojawił się wewnątrz jednego z budynków.

Kolizja na skrzyżowaniu Toruńskiej i Spornej

Redaktor | 30 sie 2018 Kilka minut po godzinie 15.00 do bydgoskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o kolizji na skrzyżowaniu ulicy Toruńskiej i Spornej. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych niegroźnie ranny został jeden z uczestników wypadku. Wezwano do niego pogotowie.

Awaria gazociągu! Ewakuacja mieszkańców

Redaktor | 25 sie 2018 Jak informuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, na ul.Glebowej w Bydgoszczy koparka uszkodziła rurociąg gazu (średniego ciśnienia). Na miejscu pogotowie gazowe i trzy zastępy straży. Trwa ewakuacja mieszkańców z pobliskich domów - na tę chwilę akcja dotyczy 15 budynków.

Wypadek na rondzie Jagiellonów

Redaktor | 11 sie 2018 Na rondzie Jagiellonów w Bydgoszczy zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierujący citroenem nie upewniwszy się, że ma wolną drogę, wjechał na rondo i doprowadził do zderzenia z skodą.

Kraksa w Bożenkowie. Citroen wjechał w forda

Redaktor | 11 sie 2018 Zderzenie dwóch samochodów osobowych przy skrzyżowaniu w Bożenkowie na DW 244. Srebrny ford zatrzymał się przed znakiem stop. Kierowca samochodu marki Citroen prawdopodobnie przez nieuwagę wjechał w tył pojazdu.