Dachowanie w bydgoskim parku przemysłowym
fot. Bydgoszcz998
Do dachowania samochodu osobowego doszło wczoraj (26 listopada) na jednej z ulic Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Kierowca nie miał uprawnień do prowadzenia.
Inne z kategorii
Dramatyczne wezwanie do Straży Miejskiej: Kobieta w opałach
Dramatyczny pożar w Inowrocławiu: setki strażaków walczyło z ogniem!
Kierujący samochodem marki BMW prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków, co przyczyniło się do utraty panowania nad pojazdem. Samochód wypadł z drogi, a następnie dachował i zatrzymał się w rowie do góry kołami.

fot. Bydgoszcz998
Na miejsce niezwłocznie zadysponowano strażaków z JRG SP PSP. Jedna osoba (pasażer) wymagała udzielenia pomocy medycznej. Najpierw poszkodowanym zajęli się strażacy, a następnie przybyły na miejsce ZRM. Poszkodowany został odwieziony do szpitala. Mężczyzna kierujący pojazdem nie posiadał stosownych uprawnień. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.




źródło i fot. Bydgoszcz998