STRAŻ POŻARNA 998 11 lut 2019 | Redaktor
Seryjny morderca znów zaatakował

fot. Bydgoszcz998

Morderca na cel obrał sobie matkę z trójką dzieci.

Tym razem w nocy z niedzieli na poniedziałek, w kamienicy przy ulicy Lenartowicza. Morderca na cel obrał sobie matkę z trójką dzieci. Scenariusz działania był taki sam jak zawsze. Po cichu, bez żadnych wyraźnych sygnałów otaczał swoje ofiary, powoli wyłączając im zmysły. Niewiele zabrakło, by i tej nocy, na jego konto doliczone zostały cztery osoby.

Na szczęście zagrożenie zostało w porę wykryte. Brzmi strasznie, prawda? Historia mordercy niczym z filmów grozy. Morderca opisany wyżej, to tlenek węgla, który co roku zabija setki ludzi w skali kraju. Bezwzględny morderca, którego ludzkie zmysły nie są w stanie wykryć. Na szczęście niewielkie urządzenie, w cenie już od około 100zł jest w stanie zapewnić nam poczucie bezpieczeństwa.

W tym przypadku rodzina zaczęła odczuwać duszności i zawroty głowy, dlatego na miejsce wezwane zostały służby ratunkowe, które potwierdziły obecność czadu. Strażacy stwierdzili, że tlenek węgla pojawił się w wyniku błędów w instalacji odprowadzającej spaliny z kotłów do podgrzewania wody, oraz niewystarczającej wentylacji. Jedna osoba trafiła do szpitala na badania.

Źródło i foto: Bydgoszcz998

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor