STRAŻ POŻARNA 998 28 sty 06:39 | kd
Śmiertelny wypadek na rondzie Ossolińskich [Z OSTATNIEJ CHWILI]

fot. Bydgoszcz 998

Około godziny 4.40 na rondzie Ossolińskich przy wjeździe w ulicę Piotrowskiego samochód osobowy z impetem uderzył w barierę energochłonną.

Pożar w kamienicy przy ul. Nowodworskiej

STRAŻ POŻARNA 998 Wczoraj 20:35

Prawdopodobnie mazda poruszała się ulicą Markwarta w kierunku Focus Park i z ogromną siłą wpadła na chodnik, zatrzymując się pomiędzy dwoma drzewami. Do działań skierowano zastęp ratownictwa technicznego z JRG 1. Poszkodowany kierowca był uwięziony w samochodzie. Konieczne okazało się użycie zestawu narzędzi hydraulicznych. Obecni na miejscu ratownicy medyczni z ZRM P10 stwierdzili brak oznak życiowych. Wspólnie ze strażakami rozpoczęli reanimację mężczyzny. Niestety po kilkudziesięciu minutach stwierdzono zgon około 40-letniego kierowcy.

Na szczęście w momencie wypadku na chodniku oraz na pobliskim placu zieleni nie było żadnych osób.

Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi czynności wyjaśniające dokładne przyczyny zdarzenia.

Informacja i zdjęcia: Bydgoszcz 998

AKTUALIZACJA:

Jak informuje policja, mężczyzna od 2019 roku miał orzeczony sądowy dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. - Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Teraz głównym celem prokuratorskiego śledztwa będzie wyjaśnienie dokładnych przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia - informuje w komunikacie kom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy.

 

kd Autor