STRAŻ POŻARNA 998 25 gru 2018 | Redaktor
Tragiczny bilans. Dwie ofiary śmiertelne [ZDJĘCIA]

fot. Pomoc Drogowa Bydgoszcz 24h Andruszczenko Krystian 501337500

Na bydgoskich ulicach doszło przed świętami do tragicznych wypadków, w wyniku których zginęły dwie młode osoby. Z kolei w Wigilię wieczorem na skrzyżowaniu Pelplińskiej i Lawinowej w Fordonie auto osobowe zderzyło się z autobusem.

W przedświąteczną sobotę (22 grudnia) po zmroku na przejściu na ul. Szpitalnej zginęła  25-letnia piesza. Sprawcą wypadku okazała się 22-letnia kobieta. Jak ustalili śledczy, była trzeźwa. Nie potrafiła wytłumaczyć jak doszło do wypadku. Pozostała na wolności pod dozorem policji.

Fot. Pomoc Drogowa Bydgoszcz 24h Andruszczenko Krystian 501337500

Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności  wypadku, do którego doszło w Wigilię rano na ul. Powstańców Warszawy na wysokości skrzyżowania z ul. Powstania Listopadowego.  Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący renault z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym wojskowym samochodem ciężarowym.  Ratownicy uwolnili kierowcę z rozbitego auta przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Niestety, 20-latek po przewiezieniu do szpitala zmarł. Bydgoscy policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Z kolei wieczorem w Wigilię na okrytym złą sławą skrzyżowaniu ul. Pelplińskiej i Lawinowej doszło zderzenia autobusu komunikacji miejskiej z autem osobowym. Dwie osoby trafiły pod opiekę Ratowników Medycznych.

fot. Bydgoszcz998

 

Źródło: Policja, Bydgoszcz998

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor