STRAŻ POŻARNA 998 7 paź 2019 | Redaktor
Tragiczny wypadek w miejscowości Łochowice [ZDJĘCIA]

fot. Bydgoszcz998

W wyniku zderzenia samochodu osobowego z traktorem zginęła jedna osoba, a jedna została poszkodowana. Kierowca samochodu osobowego w wyniku wypadku został uwięziony we wraku pojazdu.

fot. Bydgoszcz998

Do wypadku doszło w poniedziałek (7 października) tuż przed godziną 10:00. Na ulicy Szosa Nakielska w miejscowości Łochowice w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy - ciągnik rolniczy oraz pojazd osobowy marki Mercedes. Niestety, w wyniku zderzenia 19-letni kierujący Mercedesem poniósł śmierć na miejscu. - Droga na tym odcinku jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać przez około dwie godziny. Objazd przez DK 10 – podała policja o godz. 11.30.

fot. Bydgoszcz998

Do uwolnienia kierowcy mercedesa konieczne było użycie kompletu narzędzi hydraulicznych. Po uwolnieniu poszkodowanego stwierdzono brak oznak życiowych. Strażacy przystąpili do resuscytacji.  Pomimo wysiłku ratowników nie udało się uratować mężczyzny. Kierowca reaktora trafił pod opiekę ratowników medycznych. Prawdopodobnie nie odniósł on poważniejszych obrażeń. W akcji udział brały dwa zastępy oraz samochód operacyjny z JRG 4 Bydgoszcz, jeden zastęp OSP Łochowo, jeden zastęp OSP Białe Błota oraz z powiatu nakielskiego KSRG OSP Potulice.

Źródło: Policja, Bydgoszcz998

Zdjęcia: Bydgoszcz998

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor