Śnieżyca wygrywa z drogowcami

Redaktor | 16 sty 2018 Służby zapewniają: wszystkie drogi krajowe i wojewódzkie w woj. kujawsko-pomorskim są przejezdne - podaje Radio PiK

Radna PiS chce, aby prezydent jeździł samochodem elektrycznym

Wojciech Bielawa | 15 sty 2018 Radna Grażyna Szabelska przedstawiła w poniedziałek (15 stycznia) autorski „pakiet antysmogowy”. Chce wzmożonych kontroli straży miejskiej, samochodów z napędem elektrycznym dla prezydenta i urzędników, a także zniżek na komunikację miejską dla posiadaczy starszych aut.

Tartak niezgody. Wojewoda odpowiada Bruskiemu

Redaktor | 15 sty 2018 Prezydent Rafał Bruski zarzucił wojewodzie Mikołajowi Bogdanowiczowi, że jest bezczynny w sprawie postępowania egzekucyjnego na działkach przy ul. Ujejskiego, które zajmuje spółka Tartak Bydgoszcz.

Są pieniądze na siłownie zewnętrzne i place zabaw

Redaktor | 15 sty 2018 Otwarte Strefy Aktywności (OSA) to nowy program Ministerstwa Sportu i Turystyki, który umożliwia samorządom i organizacjom otrzymanie środków na budowę placów zabaw i zewnętrznych siłowni. – W naszym województwie dzięki OSA mogłoby powstać 150-200 obiektów – szacuje wojewoda Mikołaj Bogdanowicz.

Zmarł prof. Józef Kałużny

Redaktor | 15 sty 2018 O śmierci wybitnego bydgoskiego okulisty prof. Józefa Kałużnego poinformowała na swojej stronie Klinika Okulistyczna Oftalmika.

Prezydent Bruski bez ochrony [ZAMACH CIĄG DALSZY]

Redaktor | 15 sty 2018 Mimo dramatycznego oświadczenia w wywiadzie dla Radia TOK FM, że ktoś chce mu zaszkodzić i czyha na jego zdrowie, prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski ciągle nie ma osobistej ochrony. W niedzielę samotnie kwestował na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wielkie inwestycje w kanalizację. Koniec z zalewaniem ulic?

Redaktor | 15 sty 2018 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja przygotowują się do kolejnych dużych inwestycji. W najbliższych latach zniknie problem zalewanych ulic. Wiele robót przy sieciach wodociągowych skorelowano z budową nowych ulic – informuje oficjalny serwis Bydgoszczy.

UTP zaprasza maturzystów. Trwają zapisy na warsztaty

Redaktor | 15 sty 2018 Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy zaprasza wszystkich tegorocznych maturzystów i ich wychowawców ma „Drzwi Otwarte 2018”, które odbędą się 1 lutego 2018r. w godz. od 10:00 do 14:00 przy Al. prof. S. Kaliskiego w Bydgoszczy.

Policja ściga pijanego kierowcę [FILM Z AKCJI]

Redaktor | 14 sty 2018 Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 25-latkowi z Barcina, który próbował uciec przed żnińską drogówką. Mężczyzna ignorował wydawane mu polecenia do zatrzymania pojazdu. Wszystko dlatego, że był pijany - podaje kujawsko-pomorska policja.