Motocykle Harley-Davidson na Starym Rynku [PREZENTACJA]

Redaktor | 16 maj 2018 Organizatorzy zlotu harleyowców Super Rally 2018 przygotowali niespodziankę dla mieszkańców Bydgoszczy. W środę (16 maja) można było oglądać na Starym Rynku najnowsze modele, a nawet wybrać się na przejażdżkę.

Atrakcji moc na muzeów noc [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 16 maj 2018 Zdjęcia w stylu lat 20., zwiedzanie czołgu T-72 czy spacer z przewodnikiem po Starym Kanale Bydgoskim - te i inne atrakcje czekają na uczestników w sobotę (19 maja) podczas Europejskiej Nocy Muzeów.

Pieśni patriotyczne w ramach „Dróg do Niepodległości”

Redaktor | 16 maj 2018 Klub Prawicy Bydgoskiej, Fundacja Drużyna Mieszka i BTP Frater 21 maja zapraszają na „Pieśni drogi do Niepodległości”. Utwory patriotyczne śpiewać będą chóry Fordonia i Cantus Cordis oraz bydgoski bard Grzegorz Dudziński.

Chrońmy je! - Pierwszy Światowy Dzień Pszczół

Redaktor | 16 maj 2018 W tym roku po raz pierwszy będziemy obchodzić ogólnoświatowe święto pszczół. W związku z tym Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Bydgoszczy przypomina o potrzebie ochrony tych pracowitych owadów.

Trefne fajki w bmw

Redaktor | 15 maj 2018 700 rygli papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy ujawnili policjanci z bydgoskiej drogówki podczas kontroli. Posiadacze nielegalnych wyrobów tytoniowych odpowiedzą za swój czyn w oparciu o przepisy kodeksu karnego skarbowego.

Zlot harleyowców, czyli Super Rally 2018 w Bydgoszczy

Redaktor | 15 maj 2018 Przez kilka najbliższych dni Bydgoszcz będzie stolicą Harleya-Davidsona. Mieszkańcy będą mogli obejrzeć najnowsze motocykle marki, a nawet się nimi przejechać. O wydarzeniu opowiadali dziś (15 maja) organizatorzy.

Nocne retrogranie w Muzeum Konsol i Gier Wideo

Redaktor | 15 maj 2018 Kolejne miejsce na mapie Europejskiej Nocy Muzeów. Na fanów starych gier komputerowych w Muzeum Konsol i Gier Wideo PreHistoria.pl będą czekały stanowiska do gry i eksponaty dawnych konsol.

Tartak chce odroczenia egzekucji

Redaktor | 15 maj 2018 Wnoszę o wstrzymanie egzekucji administracyjnej na okres 6 miesięcy – Tartak Bydgoszcz opublikował pismo do wojewody kujawsko-pomorskiego na swoim oficjalnym profilu na portalu społecznościowym.

Kilogram marihuany trzymał w mieszkaniu

Redaktor | 15 maj 2018 Bydgoscy policjanci z wydziału zwalczającego przestępczość narkotykową ustalili i zatrzymali mieszkańca powiatu bydgoskiego, który posiadał w domu narkotyki. Kryminalni zabezpieczyli u niego w mieszkaniu ponad kilogram marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 30 tysięcy złotych, a także amfetaminę, sadzonki konopi indyjskich i inne przedmioty związane z procederem.

Studenci wszystkich uczelni, bawcie się

Redaktor | 14 maj 2018 Studenci odebrali z rąk prezydenta Bydgoszczy klucz do miasta i od dziś (14 maja) świętują. Główne koncerty tegorocznych juwenaliów odbędą się na stadionie Zawiszy 17 i 18 maja.