Wydarzenia 30 wrz 2017 | Redaktor
Zdecyduj o kolejności budowy nowych basenów

wizualizacja Urząd Miasta Bydgoszczy

1 października rozpoczynają się konsultacje społeczne dotyczące kolejności budowy nowych basenów na bydgoskich osiedlach. Potrwają do 31 października.

Głosować będzie można głosować zarówno za pośrednictwem aplikacji internetowej, jak i tradycyjnie poprzez wypełnienie ankiety i wrzucenie jej do urny.

Budowa nowych basenów będzie się rozpoczynała nie rzadziej niż co dwa lata. Mieszkańcy mogą wskazać basen na:
- osiedlu Leśnym (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 przy ul. 11 Listopada)
- osiedlu Miedzyń (Zespół Szkół nr 8 przy ul. Pijarów)
- osiedlu Tatrzańskim (Zespół Szkół nr 28 przy ul. Kromera).

Do udziału w konsultacjach uprawniona jest osoba zamieszkała w Bydgoszczy, która ukończyła 16 lat. Należy pamiętać o tym, że każdy mieszkaniec wybiera tylko jedną lokalizacje basenu, a w sytuacji, gdy ta sama osoba wzięła udział w głosowaniu kilkukrotnie, wszystkie oddane przez nią głosy zostaną uznane za nieważne. Podczas wypełniania ankiety należy wpisać imię i nazwisko oraz numer Pesel i podpis. Dane te zostaną wykorzystane wyłącznie w celach konsultacji społecznych.

21 października odbędzie się „Obywatelska sobota”. W trzech lokalizacjach, w których mają powstać baseny, mieszkańcy będą mogli wypełnić ankietę w mobilnym punkcie konsultacyjnym.

Punkty konsultacyjne, w których można wrzucić do urny wypełnioną ankietę znajdują się: w ratuszu (ul. Jezuicka 1),  Urzędzie Miasta Bydgoszczy (ul. Grudziądzka 9-15), Punkcie Obsługi Mieszkańca w Zielonych Arkadach oraz w szkołach: Szkole Podstawowej nr 67, Szkole Podstawowej  nr 15, Szkole Podstawowej  nr 20, Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7, Zespole Szkół Handlowych, Szkole Podstawowej nr 35, Zespole Szkół nr 8.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor