Żużel 16 sie 2018 | Redaktor
Nie było meczu, można zwracać bilety

materiał ilustracyjny / fot. Anna Kopeć

Ostatni mecz Polonia Bydgoszcz wygrała walkowerem. Kibice, którzy kupili bilety, ale nie weszli na stadion, mogą zwrócić je w kasie klubu.

W minioną niedzielę Polonia Bydgoszcz wygrała walkowerem z Stainer Unia Kolejarz Rawicz. W drużynie rywali nie było bowiem wymaganej liczby zawodników z polskim paszportem. Działacze obu klubów zgodzili się pojechać mecz towarzyski, bo na trybunach stadionu przy ul. Sportowej zjawiło się ok. 400 kibiców.

Zgodnie z regulaminem drużyna z Rawicza będzie musiała zapłacić 100 tys. zł kary. Połowa trafi na konto GKSŻ, a połowa do Polonii Bydgoszcz.

Kibice, którzy zakupili bilety na ten mecz, mogą zwrócić je w klubowej kasie lub wymienić na wejściówki na mecz z OK Kolejarzem Opole.

Jednak zwrócić bilet mogą tylko kibice, którzy kupili wejściówkę na niedzielny mecz, ale nie weszli na stadion.

Natomiast osoby, które weszły na stadion i obejrzały sparing, mogą wymienić wejściówki na bilety na kolejny mecz (z OK Kolejarzem Opole) za odpowiednią dopłatą: trybuna główna - 20 zł, normalny - 10 zł, ulgowy - 5 zł, Młody Kibic - bez dopłaty.

Zwrotu lub wymiany biletów można dokonać w klubowej kasie (budynek administracyjny w parku maszyn) we wtorek, czwartek i piątek w godzinach 11.00-16.00 oraz w sobotę w godzinach 10.00-14.00. W tych samych terminach można nabywać bilety na niedzielny mecz z OK Kolejarzem Opole.

W niedzielę (19 sierpnia) bydgoszczanie pojadą ostatni raz w tym sezonie. N awłasnym torze podejmą wspomnianego wcześniej OK Kolejarza Opole. Powalczą już jedynie o godne pożegnanie z własną publicznością. Ponadto niedzielne mecze zostaną poprzedzone minutą ciszy ku czci zmarłego we wtorek Tomasza Jędrzejaka, żużlowca Stali Rzeszów.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor