Na śmiecących nie ma sposobu

Andrzej Pawełczak | 30 maj 2017 Dzika plaża w Pieckach nad jeziorem Jezuickim należy do jednego z popularniejszych miejsc wypoczynku bydgoszczan w sezonie letnim. Nikomu nie przeszkadzają tam brak ratowników, punktów gastronomicznych ani tony śmieci.

Koncert dla Dużych Dzieci. Pierwszy w nowej restauracji

Redaktor | 30 maj 2017 W najbliższy piątek (2 czerwca) odbędzie się w Młynie Sztuki "Wiatraka" Koncert dla Dużych Dzieci, czyli dla dorosłych i jeszcze starszych, zakochanych i nie tylko, a to wszystko z okazji Dnia Dziecka. Będzie to pierwsze takie wydarzenie w nowej restauracji "Młynek".

Zaprotestują przeciwko podwyżkom czynszów i opłat za wywóz śmieci

Wojciech Bielawa | 29 maj 2017 „Stop podwyżkom cen!” – to hasło protestu, którzy organizują radni Prawa i Sprawiedliwości. We wtorek o godz. 16 wraz z mieszkańcami zaprotestują na Starym Rynku mieszkańców, którzy sprzeciwiają się podwyżkom czynszów ADM i opłat za wywóz śmieci.

Jan Żychoń: Bydgoski as wywiadu

Krzysztof Osiński | 29 maj 2017 Jeden z największych asów polskiego wywiadu okresie międzywojennego był związany z Bydgoszczą. Jego losy były równie pogmatwane jak czasy, w których przyszło mu żyć.

Zawisza Bydgoszcz awansował do A klasy

Wojciech Bielawa | 29 maj 2017 Tylko rok bydgoski Zawisza spędził w najniższej klasie rozgrywkowej. W niedzielę niebiesko-czarni awansowali do A klasy. Wszystko dzięki okazałemu zwycięstwu z Victorią Kołaczkowo (6:1) i niespodziewanej porażce Wisły Fordon z Iskrą Zamość Rynarzewo (3:4).