Miedzyń Prądy 20 wrz 2018 | Redaktor
„Stare graty” do kupienia na Miedzyniu. Druga wyprzedaż garażowa

fot. Anna Kopeć

Sprzęty, odzież, meble, książki, zabawki, a nawet biżuteria. Bydgoskie Stowarzyszenie Miedzyń i Prądy oraz tamtejsza Rada Osiedla organizują drugą wyprzedaż garażową. Ponad 100 wystawców zgłosiło swój udział.

- Pierwsza, majowa edycja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Zainteresowanie ze strony mieszkańców, nie tylko naszego osiedla, było ogromne – mówią organizatorzy. - Około 100 wystawców i liczni kupujący pokazali nam, że takie inicjatywy są potrzebne. Już w dniu wyprzedaży pytano nas, kiedy będzie następna.

Nie trzeba było długo czekać. Druga edycja odbędzie się w najbliższą sobotę (22 września) w godzinach 10.00-13.00 na boisku baseballowym przy ul. Krokusowej.

Swoje „skarby” wystawi na sprzedaż ponad 100 wystawców. Wystarczyły tylko cztery dni, żeby wyczerpał się limit miejsc dla sprzedających. Natomiast na Facebooku blisko tysiąc osób wyraziło zainteresowanie wzięciem udziału w wydarzeniu.

Organizatorzy zapraszają na imprezę całe rodziny wraz z dziećmi. Obok boiska znajduje się plac zabaw i boisko do koszykówki, na których można odpocząć z najmłodszymi uczestnikami wydarzenia.

Na miejsce można dojechać komunikacją miejską - od centrum jadą autobusy linii 56 i 62. Należy wysiąść przy ul. Wiśniowej, a następnie przejść ok. 400 m i skręcić w ul. Czorsztyńską. Na końcu ulicy znajduje się boisko baseballowe, na którym organizowana jest wyprzedaż.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor