Chcesz kupić działkę? Zajrzyj do Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy

kd | 7 sty 09:16 21 stycznia 2021 roku Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy zorganizuje przetarg na sprzedaż działki w Raduczu w województwie łódzkim. Cena wywoławcza za ponad pięciohektarową nieruchomość to 315 tys. zł. Zyski ze sprzedaży Agencja Mienia Wojskowego przeznaczy na budowę nowych mieszkań dla żołnierzy zawodowych.

Chcesz oszczędzać ciepło? Sprawdź jak to zrobić

Redaktor | 17 lis 15:57 Ciemno i chłodno może być jedynie za oknem. W domu musi być ciepło i przytulnie. Jak mieć ciepło i jednocześnie nie narażać domowego budżetu an zbędne wydatki informuje nowa kampania reklamowa Państwowej Grupy Energetycznej.

Gorąco w domu? Włącz kaloryfer

kd | 21 sie 16:25 Upały za oknem coraz bardziej potrafią dokuczyć. Najlepszą metodą na ochłodzenie jest włączenie klimatyzatora. Jednak nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić. W Polsce trwa próba rozwiązania tego problemu.

Działka najlepszą inwestycją. Rośnie popyt i ceny

Jarosław Aleksander | 4 lip 13:09 Pandemia, izolacja, zamknięte granice, strach. To składniki jakie przyczyniły się do renesansu ogródków działkowych. Rośnie popyt oraz ceny. Obecnie ze swoich działek aktywnie korzysta ok 4 mln osób w Polsce.