Komentarze 3 lut 2021 | kd
Radny Bokiej: Inwestycje drogowe, przyrównałbym do tego, co działo się... w kadrze Jerzego Brzęczka

fot. Anna Kopeć

Radny Paweł Bokiej (PiS) znany jest z tego, ze na swoim profilu w mediach społecznościowych komentuje bieżące wydarzenia zarówno lokalne jak i te ogólnopolskie. Tym razem zabrał głos w sprawie bydgoskich inwestycji drogowych i przyrównał je do reprezentacji Polski w piłce nożnej za czasów Jerzego brzeczka

To co dzieje się w Bydgoszczy jeśli chodzi o inwestycje drogowe, przyrównałbym do tego, co działo się... w kadrze Jerzego Brzęczka.
 
Wyniki przyzwoite ale niedające nadziei na przyszłość, a jak przyjdzie się mierzyć z większym wyzwaniem, to wtedy przychodzi spektakularna wtopa. No i atmosfera wokół też nienajlepsza
Tam wyciągnięto wnioski. A w Zarządzie Dróg Miejskich? Od lat ten sam marazm. Nie wiem, czy to pech, nieudolność, czy wszystko po trochu. Obojętnie, co jest tego przyczyną, jestem gorącym zwolennikiem rozpisania ogólnopolskiego konkursu na szefa tej instytucji, z atrakcyjną pensją i dużą swobodą działania, bo inaczej cały czas będziemy miastem niewykorzystanych szans.
Kibice piłkarscy podświadomie czuli, że jedynym ratunkiem dla kadry jest ktoś z zewnątrz, a nie kolejny kolega prezesa. Myślę, że bydgoszczanie też zaczynają dostrzegać, że tylko radykalne posunięcia mogą dać nadzieję na lepsze jutro. 
 
Paweł Bokiej 
tekst opublikowany na: Paweł Bokiej - blog radnego (Facebook)

kd Autor