Koszykówka 8 kwi 2018 | Redaktor
Fantastyczny początek Artego w Gdyni i zwycięstwo [AKTUALIZACJA]

Koszykarki Artego wygrały pierwszą kwartę czwartego ćwierćfinałowego meczu o mistrzostwo Polski z Basketem w Gdyni aż 29:7. Ostatecznie bydgoszczanki wygrały zdecydowanie 83:52.

W rywalizacji do trzech wygranych prowadzą gdynianki 2:1 i Artego musi wygrać dzisiejszt mecz, jeśli chce marzyć o medalach mistrzostw Polski.

W drugiej kwarcie gdynianki się otrząsnęły i mecz się wyrównał. Bygdoszczanki przegrały tę partię 15:17, ale prowadzą po pierwszej połowie zdecydowanie 44:24.

Koszykarki Artego kontrolowały przebieg gry w trzeciej kwarcie i powiększyły przewagę do 24 punktów. Przed ostatnią partią porowadzą 64:40.

Artego Bydgoszcz-Basket 90 Gdynia 83:52. Po czterech meczach remis 2:2. Następny mecz w środę (11 kwietnia) w Bydgoszczy.