Kultura 18 sie 08:22 | Redaktor
Mały człowiek z wielkim głosem w Światłowni [ZAPOWIEDŹ]

mat. Światłowni

Ośmioletnia niewidoma Bianka Berezowska w piątek (19 sierpnia) zaprezentuje swój talent przed widzami bydgoskiej Światłowni. Debiutowała na tej scenie rok temu i to widzowie prosili o ponowny koncert małej wielkiej artystki.

Bianka to niezwykle rezolutna, ruchliwa i energiczna dziewczynka. Niemal zawsze towarzyszy jej mama Patrycja. Obie panie rozmawiają ze sobą bardziej jak wspaniałe przyjaciółki, niż jak mama z córką. Mają wspólny cel: śpiewanie Bianki. – Zawsze, jak śpiewam, to czuję, jakby wokół świeciło słońce. To takie bardzo przyjemne uczucie. Ja po prostu kocham śpiewać – zapewnia mała artystka.

Bianka bierze prywatne lekcje śpiewu. Wie, że sam talent nie wystarczy. Potrzebna jest ciężka, solidna praca, bo tylko dzięki temu będzie śpiewała jeszcze piękniej.

Koncert Bianki Berezowski w bydgoskiej Światłowni (ul. Świętej Trójcy 15) odbędzie się w piątek (19 sierpnia) o godz. 18.00. Wejściówki-cegiełki na rzecz Światłowni w cenie odpowiednio: 18 zł niepełnosprawni i seniorzy, 20 zł – pozostali.

mat. Światłowni

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor