Kultura 12 sty 2022 | ak
Styczniowy repertuar w fordońskim kinie Jeremi. Sprawdź, co grają

fot. Kino Jeremi/facebook

W styczniu w ramach filmowych czwartków fordońskie kino Jeremi zaprasza na cykl filmowy pod nazwą „Na dobry początek”. Pierwsza projekcja już 13 stycznia.

Pierwszy film, który można zobaczyć w ramach cyklu, to „Szef Roku” ze znakomitym Javierem Bardemem w roli głównej. Można go obejrzeć w czwartek (13 stycznia) o godz. 19.00.
 
Natomiast 20 stycznia wyświetlone zostanie „Moje wspaniałe życie” w reżyserii Łukasza Grzegorzka z życiową rolą Agaty Buzek.
 
Na zakończenie cyklu, 27 stycznia, na koneserów czeka komedia „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje.” - film akcji inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka, który ośmieszał władze PRL wymykając się 29 razy organom ścigania. W roli głównej, doskonały Dawid Ogrodnik.
 
Kino Jeremi zaprasza również dzieci, które od poniedziałku, 17 stycznia, rozpoczną ferie zimowe. Codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 10:30, w ramach „Ferii w kinie”, wyświetlane będą  ciekawe filmy dla dzieci i młodzieży produkcji europejskiej. Już w poniedziałek (17 stycznia) najmłodsi będą mogli zobaczyć norweski film familijny pt. "Pan Patyk i morski potwór". 
 
Pełen repertuar na styczeń poniżej:
 
 
Kino Jeremi mieści się w Liceum Ogólnokształcącym nr 15 w Fordonie przy ulicy gen. Fieldorfa „Nila” 13 (dawniej Berlinga 13 ). Filmy wyświetlane są w nowoczesnej, klimatyzowanej sali, która pomieści 82 widzów.
 
źródło: Kino Jeremi

ak Autor