Kultura 11 kwi 09:49 | Redaktor
XXI Ogólnopolski Przegląd Amatorskiej Tkaniny Unikatowej – zaproszenie do udziału

fot. KPCK

W konkursie mogą brać udział wyłącznie twórcy nieprofesjonalni bez ograniczeń wiekowych. Do Przeglądu dopuszcza się wszelkie rodzaje technik i form z tej dziedziny sztuki, zarówno tkaninę artystyczną jak i ludową o tradycyjnych motywach i sposobie wykonania. Ilość prac zgłoszonych przez jednego autora nie może przekraczać trzech sztuk.

Na prace czekamy do 10 września 2024 r. Prace należy dostarczyć na własny koszt na adres:  Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, Plac Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz.

Za uszkodzenia powstałe podczas transportu organizator nie ponosi odpowiedzialności.

 

Regulamin przeglądu do pobrania na www.kpck.pl


Już teraz zapraszamy również na wernisaż wystawy, która jest zwieńczeniem Przeglądu i odbędzie się 19 października 2024 r., w Muzeum Etnograficznym im. Marii Znamierowskiej-Prüfferowej w Toruniu i potrwa do 30 listopada 2024 r.

 

Dodatkowych informacji udzielają: Katarzyna Wolska, Karolina Triebwasser-Drzycimska, Malwina Gozdowska, Galeria Sztuki Ludowej i Nieprofesjonalnej Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, tel. 52 585 15 06, kom. 517 799 994, e-mail: galeria@kpck.pl.

Wydarzenie współfinansowane jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji

źródło: KPCK

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor