Niedziela - Tygodnik Bydgoski 23 sty 2018 | Redaktor
Ojciec Adam Szustak będzie głosił rekolekcje w Bydgoszczy

Ojciec Adam Szustak/Facebook

W Internecie ma setki tysięcy stałych widzów. Każdy odcinek, który zamieszcza na kanale „Langusta na palmie” ma dziesiątki tysięcy polubień. Popularny wędrowny kaznodzieja - o. Adam Szustak przyjedzie do Bydgoszczy.

Ojciec Szustak jest dominikaninem, który od kilku lat prowadzi życie wędrownego kaznodziei, czyli podróżuje od miasta do miasta i w ten sposób głosi Ewangelię na całym świecie.
Przez wiele lat był duszpasterzem krakowskiej „Beczki” i właśnie z duszpasterstwem akademickim jest najczęściej kojarzony. Jego konferencje i rekolekcje, prowadzone nie tylko w kraju, ale i za granicą, gromadzą tłumy ludzi. Ojciec Szustak ma bowiem umiejętność mówienia o sprawach trudnych prostym, zrozumiałym językiem.
Szczególną publiczność ma o. Szustak w Internecie, gdzie od kilku lat ma swój kanał „Langusta na palmie” na YouTube. Każdego dnia zaglądają tam setki tysięcy ludzi.
Rekolekcje z udziałem o. Szustaka odbędą się 7 i 8 lutego w bydgoskiej parafii Świętej Trójcy (ul. Świętej Trójcy). Każdego dnia o godz. 18.00 zaplanowano Mszę św. z kazaniem zaproszonego gościa, a potem konferencje ojca Szustaka.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor