Piłka Nożna 9 wrz 08:36 | Redaktor
Grają drużyny z Bydgoszczy. Kursy bukmacherów na mecze Zawiszy i Chemika Bydgoszcz

W najbliższy weekend na bydgoskich stadionach kibiców czekają nie lada emocje. Przy Gdańskiej 163 Zawisza Bydgoszcz zmierzy się z Jarotą Jarocin, a przy Glinki 79 Chemik Bydgoszcz podejmie Tłuchovię Tłuchowo. Na kogo w tych spotkaniach stawiają bukmacherzy? Czy fani piłki nożnej z Bydgoszczy mogą zdaniem analityków bukmacherskich liczyć na dwa komplety punktów? Analizujemy sytuację przed meczami Zawisza Bydgoszcz - Jarota Jarocin i Chemik Bydgoszcz - Tłuchovia Tłuchowo.

Zawisza przegrał z liderem

Piłka Nożna 23 paź 17:43

Zawisza poległ z Polonią

Piłka Nożna 8 paź 18:13

Zawisza Bydgoszcz - Jarota Jarocin

W meczu II grupy polskiej 3. ligi Zawisza Bydgoszcz podejmować będzie Jarotę Jarocin. W pierwszej kolejce bydgoszczanie byli faworytami bukmacherów i pokonali bez większych problemów Vinetę Wolin 3:1. Dwie bramki dla drużyny Piotra Kloca zdobył Piotr Okuniewicz, a jedną Kamil Żylski. Rywale odpowiedzieli dopiero w doliczonym czasie gry i nie mieli szans na odwrócenie losów spotkania.

Jarota Jarocin z kolei mierzyła się z Pogonią II Szczecin i w opinii analityków bukmacherskich nie miała większych szans w tym starciu. Choć najbliżsi rywale Zawiszy Bydgoszcz walczyli dzielnie w pierwszej połowie, po której wciąż utrzymywał się bezbramkowy remis, to finalnie przegrali 0:2.

Zdaniem firm oferujących zakłady bukmacherskie to drużyna z Bydgoszczy będzie faworytem meczu drugiej kolejki w 3. lidze. Czy ich przewidywania się sprawdzą? Fani zgromadzeni na stadionie przy ulicy Gdańskiej 163 przekonają się o tym już 13 sierpnia o godzinie 17:00.

Kursy bukmacherów na mecz Zawisza Bydgoszcz - Jarota Jarocin:

Betfan: Zawisza Bydgoszcz - 1.18, remis - 7.00, Jarota Jarocin - 9.00

Fortuna: Zawisza Bydgoszcz - 1.15, remis - 7.50, Jarota Jarocin - 9.20

STS: Zawisza Bydgoszcz - 1.16, remis - 7.75, Jarota Jarocin - 10.25

Na tej stronie można sprawdzić jakie kursy na ten mecz dostępne są w innych legalnie działających w Polsce firmach bukmacherskich.

Chemik Bydgoszcz - Tłuchovia Tłuchowo

Zawodnicy Wiktora Osińskiego nie najlepiej rozpoczęli rozgrywki w kujawsko-pomorskiej 4. lidze. W pierwszym meczu udali się do Brodnicy na mecz z tamtejszą Spartą i po wyrównanym spotkaniu przegrali 1:0. To spore zaskoczenie, ponieważ w poprzednim sezonie drużyna z Bydgoszczy zakończyła rozgrywki na trzecim miejscu, a Sparta Brodnica była siódma. To właśnie dlatego według bukmacherów Chemik był faworytem tego spotkania i to pomimo gry na wyjeździe. Stało się jednak inaczej i już od początku sezonu gracze Chemika Bydgoszcz muszą odrabiać straty, aby w tym roku awansować do 3. ligi.

Tymczasem beniaminek Tłuchovia Tłuchowo, który w poprzednim sezonie grał w klasie okręgowej, z łatwością rozbił w pierwszej kolejce Chełmiankę Chełmno aż 7:1 i dzięki temu rozgościł się wygodnie na fotelu lidera tabeli kujawsko-pomorskiej 4. ligi.

Czy Chemik Bydgoszcz przełamie się i zanotuje pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie, pokonując beniaminka z Tłuchowa? Sprawdzą to 13 sierpnia o godzinie 12:00 kibice zgromadzeni na stadionie przy ulicy Glinki 79. Według firm oferujących zakłady bukmacherskie jest nieznacznym faworytem tego spotkania.

Kursy bukmacherskie na mecz Chemik Bydgoszcz - Tłuchovia Tłuchowo

STS: Chemik Bydgoszcz – 2.00, remis – 4.00, Tłuchovia Tłuchowo – 2.70

Betfan, Fortuna i STS to legalni bukmacherzy. Zawieranie zakładów u nielegalnych w Polsce bukmacherów jest zakazane i zagrożone karą. Zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem. Zakłady tylko dla osób pełnoletnich.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor