Piłka Nożna 31 paź 2019 | Redaktor
Jeszcze będzie przepięknie [FELIETON]

fot. SP Zawisza Bydgoszcz

W środę (30 października), jak radosny grom z jasnego nieba, na Kibiców Zawiszy Bydgoszcz spadła wiadomość, że nowym partnerem strategicznym Klubu został Polski Koncern Naftowy Orlen S.A.

Napisać, że to duża firma, to jak nic nie napisać. Potentat! Przedsiębiorstwo w sektorze energetyczno-paliwowym niemające sobie równych od Gdańska po Zagrzeb. Oczywiście waga informacji jest oszałamiająca, ale poza wymiernym sukcesem wizerunkowym i marketingowym, należy zwrócić uwagę na to, że Zawisza przeszedł pełny, trzymiesięczny proces weryfikacji wymagany przez Orlen. Nie było dróg na skróty. Świadczy to o tym, że Klub jest zarządzany we właściwy sposób, za co czapki z głów przed włodarzami Stowarzyszenia Piłkarskiego. To również wyraźny sygnał dla obecnych i potencjalnych partnerów i sponsorów: wspierajcie Zawiszę. Nie ma obaw, wszystko jest jak należy. Wracając do Kibiców. Niezmiernie cieszy fakt, że zaufanie, jakie pokładali we władzach Klubu, nie zostało zawiedzione. Uszanowane zostało To, co kochają i To, co dla większości z Nich jest całym życiem. Nie ma Bydgoszczy bez piłkarskiego Zawiszy, nie ma wielkiej piłki na Kujawach i Pomorzu bez Wielkiego Zawiszy. Dobra robota, Panowie. Serdecznie gratuluję! „Jeszcze będzie przepięknie...”.

P.S. Zapraszam do obejrzenia piłkarzy Zawiszy Bydgoszcz na żywo. W najbliższą sobotę (2 listopada) o godzinie 12.00 zmierzą się z Notecianką Pakość na stadionie przy ul. Sielskiej 12.

Marcin Pazderski

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor