Piłka Nożna 31 paź 2019 | Redaktor
Jeszcze będzie przepięknie [FELIETON]

fot. SP Zawisza Bydgoszcz

W środę (30 października), jak radosny grom z jasnego nieba, na Kibiców Zawiszy Bydgoszcz spadła wiadomość, że nowym partnerem strategicznym Klubu został Polski Koncern Naftowy Orlen S.A.

Zawisza przegrał z liderem

Piłka Nożna 23 paź 17:43

Zawisza poległ z Polonią

Piłka Nożna 8 paź 18:13

Napisać, że to duża firma, to jak nic nie napisać. Potentat! Przedsiębiorstwo w sektorze energetyczno-paliwowym niemające sobie równych od Gdańska po Zagrzeb. Oczywiście waga informacji jest oszałamiająca, ale poza wymiernym sukcesem wizerunkowym i marketingowym, należy zwrócić uwagę na to, że Zawisza przeszedł pełny, trzymiesięczny proces weryfikacji wymagany przez Orlen. Nie było dróg na skróty. Świadczy to o tym, że Klub jest zarządzany we właściwy sposób, za co czapki z głów przed włodarzami Stowarzyszenia Piłkarskiego. To również wyraźny sygnał dla obecnych i potencjalnych partnerów i sponsorów: wspierajcie Zawiszę. Nie ma obaw, wszystko jest jak należy. Wracając do Kibiców. Niezmiernie cieszy fakt, że zaufanie, jakie pokładali we władzach Klubu, nie zostało zawiedzione. Uszanowane zostało To, co kochają i To, co dla większości z Nich jest całym życiem. Nie ma Bydgoszczy bez piłkarskiego Zawiszy, nie ma wielkiej piłki na Kujawach i Pomorzu bez Wielkiego Zawiszy. Dobra robota, Panowie. Serdecznie gratuluję! „Jeszcze będzie przepięknie...”.

P.S. Zapraszam do obejrzenia piłkarzy Zawiszy Bydgoszcz na żywo. W najbliższą sobotę (2 listopada) o godzinie 12.00 zmierzą się z Notecianką Pakość na stadionie przy ul. Sielskiej 12.

Marcin Pazderski

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor