Piłka Nożna 29 maj 2018 | Redaktor
Liga kończy sezon. Jedna kolejka i puchar [PLAYARENA]

Materiał organizatora

Na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek Playarena Bydgoszcz wiadomo, że w lipcowych eliminacjach mistrzostw Polski bydgoską ligę reprezentować będą Beds.pl i Metalbark.

Playarena Bydgoszcz wkracza w decydującą fazę. W lidze pozostała do rozegrania już tylko jedna kolejka. Najbliżej obrony mistrzowskiego tytułu jest ekipa Beds.pl, minimalnie wyprzedzająca Metalbark. Niezależnie od końcowych rozstrzygnięć oba te zespoły będą reprezentowały Bydgoszcz na lipcowych eliminacjach Mistrzostw Polski Playarena. Los trzeciej drużyny - Kasy Stefczyka - uzależniony jest od końcowej klasyfikacji Rankingu Miast, który poznamy pod koniec czerwca.

Najpóźniej 5 czerwca poznamy mistrza Playareny Bydgoszcz 2017/18, a już 31 maja wyłonimy zdobywcę pucharu ligi. Finał Fortuna Puchar Polski Playarena Bydgoszcz rozegrany zostanie na Stadionie Miejskim w Bydgoszczy przy ul. Słowiańskiej 7. Do gry przystąpi 12 drużyn z 1 i 2 ligi, podzielonych na trzy grupy. Turniej ma swoich faworytów, ale puchary lubią rządzić się swoimi prawami i wielokrotnie mogliśmy już się o tym przekonać. Nikt nie będzie chciał odpuścić, bo walka toczy się o miejsce w turnieju finałowym Fortuna Pucharu Polski Playarena, który odbędzie się 1 lipca w Warszawie.  Triumf w tym jednodniowym turnieju to niepowtarzalna szansa na awans na wielką imprezę, jaką jest niewątpliwie warszawski finał oraz walkę o możliwość udziału w kolejnej edycji Ligi Mistrzów Piłki Nożnej Sześcioosobowej rozgrywanej w słoweńskim Mariborze.

Turniej rozpoczyna się o godz. 9:00, a mecz finałowy zaplanowany został na godzinę 14:00. Serdecznie zapraszamy na Słowiańską, emocje gwarantowane!

 

Źródło: Palyarena

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor