Piłka Nożna 10 kwi 2017 | Redaktor
Piłkarze amatorzy wrócili na boiska [WYNIKI 1 KOLEJKI ALSP]

Rozgrywki ALSP / materiały nadesłane

Wystartowała kolejna edycja trawiastej rywalizacji w Amatorskiej Lidze Szóstek Piłkarskich "Wyżyny". Inauguracyjnego gola w tym sezonie zdobył w konfrontacji z 16-tka Bydgoszcz Patryk Fik z zespołu Dromaks.

Zawisza przegrał z liderem

Piłka Nożna 23 paź 17:43

Zawisza poległ z Polonią

Piłka Nożna 8 paź 18:13

1 LIGA:

CAMEL PIZZA - ZAŁOGA G 6:4 ( R.Werbski 4, M.Kwiatkowski, I.Usok, żk J.Maciejewski - P.Twardowski 2, M.Grzymski, M.Łuczak )

KANDO PLUS - WARZELNIA PIWA 12:5 ( D.Kortas i T.Borowski po 4, M.Niewiadomski 2, S.Pięta, P.Engelbrecht - S.Cierzniak 3, D.Ortman 2 )

FC FORDON - MERCEDES TEAM 6:12 ( D.Bereza i M.Wolter po 2, L.Kubas, J.Zakulski, żk M.Witkowski - G.Przybyszewski 4, K.Benetkiewicz, K.Łoś i W.Kaczmarski po 2, G.Trzaskowski, D.Kotoński )

ATOS - GREEN GRASS 7:3 ( F.Ochapski i T.Forbot po 2, D.Szpott, R.Żeglicz, M.Widziński, żk F.Ochapski - K.Jagodziński 3 )

 

2 LIGA:

RK 10 - SATELL-CAD 4:7 ( Ł.Lutowski 3, P.Czarra, żk D.Libera - K.Gebala i P.Macudziński po 2, W.Bembnista, 2 samobójcze )

​KARDIK - PHILIPS TV TEAM 3:19 ( R.Mrozik, B.Bratkowski, P.Pardua - J.Kowalski 5, P.Wojciechowski 4, "P.Maldini" 3, M.Korman 2, A.Kacperski, D.Duszyński, K.Graczyk, D.Botcher, K.Urbaczewski )

HIGHT TYNKI MASZYNOWE.NET - SZWEDEROWO 8:3 ( M.Napierała 4, T.Majewski, G.Muzykiewicz, A.Hiller, J.Olejniczak - M.Lipiec 2, M.Drajer )

BUSHIDO - AQUILA VICTORIA 8:4 ( T.Dąbrowski 3, K.Stefanowicz 2, D.Winiecki, Ł.Chrzanowski, L.Bliźniacki, żk P.Staśkiewicz - P.Rajmuniak 3, M.Silecki )

FC SAMSON - GALACTICOS 3:8 ( D.Cembrowicz, K.Ziemba, Ł.Żmijewski - P.Jóźwiak 4, M.Stopa, P.Górniak, Ł.Romiński, B.Buczyński )

SUPERLED POLAND - ŻBIKI 8:2 ( D.Lamenta 4, J.Kujawski 2, Ł.Przydatek, F.Guczkowski, czk (2 x żk) K.Szmudanowski - M.Iwiński, A.Rydzyński, żk M.Iwiński )

 

3 LIGA:

16-TKA BYDGOSZCZ - DROMAKS 2:9 ( N.Bonzel 2 - P.Fik 3, K.Baranowski 2, R.Żebrowski, D.Baranowski, R.Orzechowski, samobójcza )

DEICHMANN - SLO BAZYLIKA BYDGOSZCZ 13:3 ( D.Dąbrowski 5, C.Kiełpiński i M.Korecki po 2, F.Sulwik, D.Wróblewski, M.Brąszkiewicz, D.Szpera, żk F.Suwik - P.Okoniewski, M.Lewicki, P.Kruszyński, czk (2 x żk) S.Szerszulski, żk R.Modrakowski, Ł.Rybski, M.Błaszkiewicz )

​AZS IBIZA - THE BLUES 4:4 ( D.Błażejewski, S.Angielczyk, T.Kubiak, J.Błażejewski, żk K.Oparka - M.Suchomski, B.Wieliński, W.Sprawka, P.Dziennik, żk K.Tabaczyński )

BRAVE TEAM - BIMS PLUS 10:6 ( S.Adamczyk 3, H.Mordacz 2, D.Zientara, D.Szwedo, P.Dolata, D.Kawczyński, 1-samobójcza, żk M.Mordacz, P.Spychalski, D.Zientara - D.Kokowski 5, A.Grządziela, żk N.Jędrzejczyk )

CIMAT - BLUE BLACK DEVILS 10:2 ( M.Poraj 6, Ł.Bauer 2, P.Kot, P.Sikorski - P.Sroczyński, D.Rzysko, żk O.Gackowski )

SŁABI/STALWIT - PTS 12:12 ( M.Górecki 5, J.Lewandowski 4, D.Niezbecki 2, P.Zblewski, żk M.Górecki - K.Jankowski 4, B.Bondyra i A.Wadziński po 3, S.Gwitt, M.Bnizczyk )

EL-PRZEM - FC ZJEDNOCZENI 21:5 ( M.Górzyński 8, D.Stasikowski 4, R.Trela 3, K.Żakowski 2, C.Łęgowski, Ł.Theis, A.Żakowski, P.Trela - A.Mróz 2, K.Banaszak, K.Mróz, T.Wiechnik )

POMORKI UNITED - KOMPANIA BRACI 7:14 ( D.Tomaszewski 3, M.Cerski 2, A.Nowak, M.Łazarski - R.Wantoch - Rekowski 3, J.Bajor i M.Wojnarski po 2, M.Grzelak, A.Dobosz, P.Kuźmiński, T.Owsianik, K.Linkowski, M.Grupa, Ł.Lubelczyk )

MARTECH - FC NETKOMP 9:3 ( M.Dobrogowski 4, M.Uba 2, A.Dobrogowski, T.Meller, 1-samobójcza - A.Zmudziński 2, S.Munczkowski, żk M.Mańkowski, B.Chmal )

KANDO PLUS OLD - ARRK 4:7 ( J.Grabiński, M.Matuszak, L.Kowalski, M.Sochacki, żk M.Krężelewski - P.Kaźmierczak 4, M.Ogorzałek, D.Stawski, B.Proskrop, żk M.Ogorzałek, R.Uciechowski )

 

LIGA AFTER 35:

COMPUTEX - KARTEL 7:3 ( P.Kachel 3, M.Murawski 2, J.Hołda, P.Jaroć ; asysty: D.Kalwajtys, J.Hołda, R.Bulman, S.Chrapek, M.Murawski, P.Jaroć - M.Dobrogowski 2, A.Dobrogowski ; asysty: M.Uba 2 )

CAMEL OLD - CHAOS 2:8 ( R.Borowicz, R.Mazur ; asysta: M.Zakrzewski - T.Klawikowski 3, S.Zieliński 2, M.Tomaszewski, D.Kasperski, J.Piekarz ; asysty: A.Rusin i D.Kasperski po 2, M.Tomaszewski, G.Tyszkiewicz, E.Cholewczyński )

KANDO PLUS OLD - THE REDS 2:15 ( W.Panek, M.Sochacki ; asysta: M.Krężelewski - M.Wojnarski, P.Góral i M.Holka po 4, A.Zdrojewski 2, R.Zbiranek ; asysty: M.Wojnarski 4, M.Holka i R.Zbiranek po 3, P.Góral )

FROGS PIZZA - WOJDACH 6:20 ( P.Kozłowski 4, T.Debner, M.Markiewicz, żk T.Garczyk ; asysty: M.Kowalskowski 2, M.Zbylut - R.Werbski 5, M.Korman 4, T.Chodkiewicz, M.Kwiatkowski i M.Królak po 3, J.Maciejewski 2, żk T.Chodkiewicz ; asysty: M.Kwiatkowski 5, R.Werbski 4, M.Królak i K.Gapiński po 3, M.Korman 2, J.Maciejewski )

 

opracował: Robert Borowicz (ALSP)

Tagi ALSP, bydgoszcz
Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor