Piłka Nożna 9 cze 2017 | Redaktor
Portugalczycy i Serbowie już przygotowują się do ME U-21

Stadion Zawiszy jest już gotowy na przyjęcie piłkarzy / fot. Urząd Miasta Bydgoszczy

W czwartek do Bydgoszczy przyleciała młodzieżowa reprezentacja Portugalii. Na obóz przed Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej do lat 21 przylecieli także Serbowie. Obie reprezentacje zagrają na stadionie Zawiszy w sobotę 17 czerwca.

Portugalczycy w czwartek przylecieli do Bydgoszczy, skąd udali się na obóz przygotowawczy do Inowrocławia. Portugalska ekipa (23 piłkarzy i 17 członków sztabu) zamieszkała w hotelu przy ul. Solankowej. Piłkarze będą trenować na stadionie im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy ul. Wierzbińskiego. Trawa na stadionie, zgodnie z ich życzeniem, skoszona została do wysokości 1,5 centymetra. W poniedziałek (12.06) na godz. 10 Portugalczycy zaplanowali otwarty trening. Renato Sanchesa i spółkę będzie mogło zobaczyć 800 osób.

Serbowie, którzy na bydgoskim obiekcie rozegrają wszystkie trzy mecze grupowe są już w Gniewinie koło Gdańska. Serbska młodzieżówka do Bydgoszczy przyjedzie w połowie przyszłego tygodnia. W sobotę (17.06) o godz. 18 reprezentacja Serbii rozegra z Portugalczykami mecz inauguracyjny rozgrywki w grupie B.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor