Piłka Nożna 14 gru 2017 | Redaktor
Trwają zapisy na turniej piłkarzy amatorów. Tysiąc złotych do wygrania!

Plakat Pucharu Camel Pizza

6 stycznia 2018 roku już po raz dziewiąty odbędzie się turniej o Puchar Camel Pizza. Zawody odbędą się na hali przy ul. Waryńskiego 1, a nagroda główna to 1000 zł w gotówce.

Tradycją jest, że Amatorska Liga Szóstek Piłkarskich „Wyżyny” organizuje w pierwszych dniach stycznia turniej piłkarski. 6 stycznia 2018 roku na hali przy ul. Waryńskiego 1 w Bydgoszczy już po raz dziewiąty odbędzie się Puchar Camel Pizza. Zapisy do turnieju trwają do 30 grudnia br., a system gier zostanie określony po zakończeniu naboru. Całkowite wpisowe wynosi 350 zł.

Wszystkie rywalizujące ekipy mają zagwarantowane pamiątkowe puchary, napoje oraz "camelowy" poczęstunek. Na najlepszych czekać będą nagrody, w tym główna: 1000 zł w gotówce Nie zabraknie także „chmielowych” bonusów i kuponów sponsorskich. Rywalizacja odbędzie się w oparciu o Regulamin ALH Wyżyny z drobnymi korektami dla potrzeb zawodów.

Dodatkowe informacje można uzyskać u organizatorów ( Robert Borowicz – tel. 501-549-149 ; Adam Engelbrecht – tel. 793-666-967 ), a także na stronie http://alsp-turnieje.futbolowo.pl.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor